banner29

HDP'li isimden alçak sözler: Orta Asyalı işgalci, istilacı devşirme göçmen

AK Parti kurucularından Burhan Kuzu, terör sevicisi HDP’li Lezgin Botan’a sosyal medyada 'Kürtleri katlediyorsunuz' provokasyonuna ilişkin sert tepki gösterdi.

Gündem 13.10.2019, 13:54
HDP'li isimden alçak sözler: Orta Asyalı işgalci, istilacı devşirme göçmen

Burhan Kuzu, terör sevicisi HDP’li Lezgin Botan’a sosyal medyada ‘Kürtleri katlediyorsunuz’ provokasyonu ile ilgili çok sert tepki gösterdi.

Burhan Kuzu, HDP’li Lezgin Botan’ın ''Vatan senin değil,Orta Asyalı işgalci,istilacı devşirme göçmen. Kürtleri katletmek için ülkeyi çoktan Amerika, Rusya’ya sattınız. Siz Kürtleri katlederken, ülkeniz emperyalist pazarda lime lime edilecektir. Size düşen açlık, yoksulluk, işsizlik ve it gibi gebermektir. Hayırlı olsun!'' şeklindeki iğrenç açıklamalarına karşılık sert cevap verdi. 

''HADDİNİ BİL''

Burhan Kuzu, Lezgin Botan’a ''Alçaklık yapa,haddini bil bebek katili, kanlı terör örgütünün siyasi temsilcisi,sana ne cevap versem anlamayacaksın. Bizim hedefimiz Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak ve bölgeyi terör örgütlerinden kurtarmak' şeklinde cevap veren Burhan Kuzu, 'Kürtlerle hiç bir sorunumuz olamaz; senin gibileri temizliyorlar'' ifadeleriyle de sosyal medyada gündem oldu. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?