banner30

banner29

HDP'li vekile tepki: Bedelini ödeyecekler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa Gökdere Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap ediyor. Erdoğan, polisin kolunu ısıran HDP'li vekil Saliha Aydeniz'e sert tepki göstererek, "Terör örgütünün mensuplarından bir milletvekili bayan, benim bayan polisimin elini ısırıyor. Bunlara bunların hesabını sormayacak mıyız? Soracağız. Öyle yok. Bunların bedelini ödeyecekler" dedi.

Gündem 15.02.2019, 15:30 15.02.2019, 16:22
HDP'li vekile tepki: Bedelini ödeyecekler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Gökdere Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap ediyor.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Bursa'nın çınarları sadece dibinde oturanlara değil, ülkemize ve bölgemize de huzur veriyor. Çünkü Osmanlı bir çınardır, Bursa Osmanlıdır.

Bunların bedelini ödeyecekler

Bay Kemal bizim teröristleri öldürmemizden rahatsız oluyor. Beraberinde yürüdüğü o terör örgütünün desteklediği HDP'yle rahatsız oluyorlar.

  • Terör örgütünün mensuplarından milletvekili bayan, benim bayan polisimin elini ısırıyor. Bunlara bunun hesabını sormayacak mıyız? Soracağız, soracağız. Öyle 25 kuruşa simit yok. Bunların bedelini ödeyecekler.

Uludağ Alan Yönetim Başkanlığı kuruyoruz

Uludağ'ı hem Bursamız hem ülkemiz için daha verimli değerlendirmek amacıyla, Uludağ Alan Yönetim Başkanlığı kuruyoruz. Böylece Uludağ'ın 12 ay boyunca turizme kazandırılmasını ve işlerin en iyi şekilde yürütülebilmesini sağlıyoruz.

31 Mart'ta Osmanlı tokadını sandıkta atın

İYİ Parti, bir taraftan 'milliyetçiyim' diyor, 'milliyetçiyim' derken de bu hanımefendi, CHP'yle, bu terör örgütünün temsilcisi olan HDP'yle nasıl oluyor da el ele, kol kola dolaşıyor.

Eğer bu vatanı seviyorsak, eğer bu milleti seviyorsak o zaman gelin bu CHP'ye de diğerlerine de 31 Mart'ta tam bir Osmanlı tokadını sandıkta atın.

Suriye meselesindeki en küçük bir yalpalamanın ileride bize nasıl büyük maliyetler getireceğini çok iyi biliyoruz.

Tanzim satış

Bursa'da da tanzim satış başlatıyoruz. Bursa'da üç noktada tanzim satışı olacak. Tanzim satışla fiyatlar yarı yarıya indi, daha da inecek. Marketler şimdi tanzim satıştan rahatsız oluyor. Kusura bakmayın.

Hiç kimsenin milletimize karamsarlık aşılamasına, milletimizin ekmeğiyle oynamasına izin vermeyeceğiz. Bu tür oyunların amacı sebze meyve değil, doğrudan Türkiye ekonomisidir, Türkiye'dir.

O bölgede ne kadar kaçak yapı varsa yıkılacak

Peribacaları'nın olduğu bölgedeki tüm kaçak göçek yapıların yıkılması yönünde talimat verdim.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?