banner30

banner29

HDP ve İYİ Parti arasında ipler koptu! Gladio terör örgütünün Asenası...

Ertuğrul Kürkçü, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde HDP ile örtülü ittifak yapan İYİ Parti'nin Genel Başkanı Meral Akşener'in, "İYİ Parti, HDP'yi terör örgütü PKK'nın yanında konumlandırıyor" sözlerine tepki gösterdi.

Gündem 24.04.2020, 20:40 24.04.2020, 20:57
HDP ve İYİ Parti arasında ipler koptu!  Gladio terör örgütünün Asenası...

31 Mart Yerel Seçimleri'nde HDP ile örtülü ittifak yapan İYİ Parti'nin Genel Başkanı Meral Akşener, "İYİ Parti, HDP'yi terör örgütü PKK'nın yanında konumlandırıyor" dedi.

Bunun üzerine samanlık devrimcisi HDP'li Ertuğrul Kürkçü, Meral Akşener'e tepki göstererek "Ben sizi Gladio terör örgütünün Asenası olarak konumlandırıyorum" ifadesini kullandı.

Meral Akşener’in faili meçhul cinayetlerin yoğun olduğu 1990’lı yıllarda İçişleri Bakanı olmasına gönderme yapan Kürkçü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ben sizi Gladio terör örgütünün Asenası olarak konumlandırıyorum" dedi.

İşte o paylaşım:

Yeniakit

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
İyi HDP Partileri Ayrılamaz Onlar Şo Yapılar İnsanlardan Seçkilerden Oy Almağ Üçün Maskalanıplar İyi Parti Maral İnsanlara Melek Gibi Görsenmek İsteyir İyi HDP Çebhe Ayrılamaz Onların Yardımçıları Deva Geleçek Partileride Gelir Hepisin Milyon Maskası Var Bir Gün Şu Maskalar Üzlerinden Düşeçek İblisler
Mustafa 1 yıl önce
Gunaydin
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?