banner5

banner29

'Hıdır beyle görüştüm ben sizin elemanınızım!' Akşener'in deprem tiyatrosu!

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik depremin ardından depremzedelerle görüşmek üzere kente giden İYİ Parti lideri Meral Akşener'in kirli propagandası gün yüzüne çıktı. Söz konusu görüntülerde, güya mağdur olmuş bir vatandaşın, Akşener'e derdini anlattıktan sonra 'ben sizin elemanınızım' ifadeleri yer alıyor.

Gündem 27.01.2020, 12:24 27.01.2020, 12:33

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8'lik depremin ardından bölgede incelemelerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, depremzedelerle görüştü. Bir depremzedenin Akşener'den yardım talep etmesi ve ardından 'ben sizin elemanınızım' sözleri sosyal medyada gündem oldu.

''YARDIM GELMEDİ'' YALANI

Depremzede olduğu öne sürülen kişi, "Ben buranın temelinde üyesiyim. Bu sitenin temelinde çürüklük olduğunu 20 sene önce rapor almışım. Fakat kimseye sesimizi duyuramadık. Kimse bizimle ilgilenmedi. Ne yaptıysak yıktırıp ta yeniden yaptıramadık. Halk olarak, mahallemiz olarak hala bir yardım bir şey gelmemiş. Kimse bilmiyor bunu" diye konuştu.

''BEN SİZİN ELEMANINIZIM''

Güya mağdur olduğu ve kimseden yardım alamadıklarını öne sürülen kişi, daha sonra Akşener'e ''Ben biraz önce Kadir Bey ile görüştüm, ben de sizin elemanınızım'' ifadelerini kullandı. Söz konusu ifadelerin mikrofonlara yansıdığını fark eden Akşener ve kurmayları adama sarılarak sözlerini kesti.

KAYNAK: SÜPERHABER

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Günün Karikatürü Tümü