banner29

İBB'den şehit yakınlarına mesaj: Sosyal yardım kartınız kapanacaktır...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından, 15 Temmuz Şehit yakınları ile Gazilerin kullandığı 'Sosyal Yardım İstanbul Kartı' sahiplerine kartların 30 Haziran 2019 Pazar günü kullanıma kapatılacağı ve ne zaman açılacağı belirtilmeksizin duyuruda bulunuldu.

Gündem 29.06.2019, 14:35 29.06.2019, 15:15
İBB'den şehit yakınlarına mesaj: Sosyal yardım kartınız kapanacaktır...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Şehit yakınları ile Gazilerin kullandığı 'Sosyal Yardım İstanbul Kartı' sahiplerine kısa mesajla bilgilendirme yapıldı. Mesajda yardım kartının teknik sebeplerden dolayı kapatılacağı belirtilirken, şu ifadeler kullanıldı:

"Sosyal Yardım İstanbul Kartınız teknik sebeplerden dolayı 30 Haziran 2019 Pazar günü kullanıma kapatılacaktır. Kartınız bir süre sonra kullanıma açılacak olup, kullanıma açıldığında tarafınıza bilgi verilecektir. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bilgi için:444 00 93"

Kartları kullanıma kapatılan şehit yakınları ile gaziler bilgi almak için mesajın sonunda not edilen iletişim numarasını aradıklarında ise şu anonsla karşılaştılar:

"İyi günler. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na hoş geldiniz. Şu anda hizmet veremiyoruz. Lütfen hafta içi 08:30 ile 17:00 arasında arayınız."

Bilgi almak için verilen numaradan yetkililere ulaşamayan kart sahiplerine, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ayrıca bir açıklama da yapılmadı.

Yeni Akit

Yorumlar (8)
Zehra 2 yıl önce
Mazbatayı alalı bir gün oldu bu hız ne ya ,
Makarios Ekrem 2 yıl önce
Hani Herşey Güzel Olacaktı ? Bu Millet Soğan Patatese Davasını Satan İnsanlarla Dolu Ey CHP Senide Harcarlar Dokunma Halkın Rızkına !..
Ayşe 2 yıl önce
Gerçekten her şey güzel olucak saniyorduk inşAllah yanılmayizda güzel olur
Zeynep 2 yıl önce
Herşey güzel olacakmış daha çok beklersiniz binali yıldırımı daha çok ararsınız ekrem imansızogluna oy verenler şimdi düşünün
Şükran olam 2 yıl önce
Verdikleri 100 liralık bi limit onuda çok gördü imamoğlu binali yıldırımın yerini asla tutamazsın...
fatma 2 yıl önce
karti actiniz ama bakiye yatirmadiniz aradik kartiniz degerlendirmeye alindi dediniz ocak ayinda zaten degerlendirme yapılmıştı
Sanem kale 2 yıl önce
Günlerdir kartın açılmasını bekliyoruz bu gidişle de açılmayacak gibi duruyor insanları kandırıyorlar msj atıyorlar kart açıldı diye markete gidiyoruz kart kapalı gerçekten çok acizlikkk....
Adem 2 yıl önce
CHP ye oy verirseniz olacağı bu şimdi o sosyal kart parasıynan şampanya patlatır donsöz oynatırlar
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?