banner29

İBB koronavirüs için önlem aldı: Hepsi iptal ediliyor!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs önlemi kapsamında İBB'nin düzenlediği tüm etkinliklerin iptal edileceğini açıkladı.

Gündem 12.03.2020, 11:12
İBB koronavirüs için önlem aldı: Hepsi iptal ediliyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tehlikesine karşı açıklama yaptı.

"Tiyatrolarımıza dair tedbir alma konusunda karar verdik." diyen İmamoğlu, "Önümüzdeki ay sonuna kadar Cemal Reşit Rey gibi toplu etkinliklerin yapıldığı alanlardaki etkinlikleri mart sonuna kadar iptal etme kararı aldık. İSMEK’te insanların toplu eğitim aldıkları yerler. İSMEK’teki eğitimlerin iptali ile ilgili de ay sonuna kadar vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz. Bugün öğleden sonra 39 ilçe belediyesini davet ettik. Belediye olarak bir çalışma yürütüyorlar. İrtibat kurmamız gereken tüm kurumlarla. Cemal Reşit Rey başta olmak üzere ay sonuna kadar tiyatro ve bunun gibi etkinlikleri iptal ettik. Eğer normalleşirse devam edeceğiz. İBB’ye ait müzelerin toplu gezilmesiyle ilgili duyurumuz yapılacak. Onları da iptal edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?