banner29

İBB, Medya AŞ'den kovulan işçilerin yerine işçi alımı başlattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz günlerde çok sayıda Medya AŞ personelini işten çıkarmıştı. Şimdi de işten çıkarılanların yerine kendi yandaşlarının alınması için ilan açıldığı yorumları yapılmaya başlandı. Bilindiği üzere CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim öncesi kimseyi çıkarmayacağını belirtmişti.

Gündem 17.09.2019, 17:10 17.09.2019, 17:22
İBB, Medya AŞ'den kovulan işçilerin yerine işçi alımı başlattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Medya AŞ, işe alım ilanı yayınladı. Geçtiğimiz günlerde işten çıkartılan onlarca Medya AŞ çalışanının yerine, kendilerine yakın ve yandaş olarak tanımlanan isimlerin belediyede işe alınması bekleniyor.

Medya AŞ'ye alınacak personel alımının duyurusu şirketin sosyal medya hesaplarından yapıldı.

'Takım arkadaşları arıyoruz' başlığıyla verilen ilanda, "İstanbul Dijital Medya AŞ'nin ilgili departmanlarında görev alacak, işini ve şehrini çok seven arkadaşlar arıyoruz" denildi.

Başvuru sürecinin başladığı ve 20 Eylül 2019'da sona ereceği vurgulanan ilanda, kameraman, hareketli grafik tasarımcısı, sanat yönetmeni, yapım yönetmeni, haber editörü, sosyal medya hesap yöneticisi, haber prodüktörü, yazar ve kurgu operatörü gibi alanlarda personel alınacağı belirtildi.

Ayrıca işe alınacak kişilerle ilgili detayların www.medya.istanbul adresinde yer aldığı ifade edildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?