İlahiyatçı Cemil Kılıç: Atatürk'e lanet okundu!

İlahiyatçı Cemil Kılıç, adını anmadan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı eleştirerek "Unutma, bugün minberden isim vermeden Kadir Mısıroğlu'na rahmet, Atatürk'e de lanet okundu" dedi.

İlahiyatçı Cemil Kılıç: Atatürk'e lanet okundu!

İlahiyatçı Cemil KılıçAyasofya'da kılınan cuma namazı sonrasında kişisel Twitter hesabında paylaşımlarda bulundu. Adını anmadan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı eleştiren Kılıç, şunları söyedi:

"Bütün dinler barış vaadiyle doğdu. Ancak bir süre sonra savaşın sözde kutsal nedeni oldular. İnsanlığın dincilere tutsak düşen dinlerden çektiği nedir Allah aşkına? Tıpkı Muaviye'nin cami kürsülerinden ehlibeyte lanet okutması gibi bugün de kürsülerden Cumhuriyet'in kurucusuna ad vermeden lanet okunuyor.

Unutma! Bugün minberden isim vermeden Kadir Mısıroğlu'na rahmet, Atatürk'e de lanet okundu. Bugün Atatürk'ün kurduğu devletin bir memuru Atatürk'e lanet okudu. Susanın kanı kurusun."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamdi
Hamdi - 2 hafta Önce

Otur oturduğun yerde, çenenide kapa, fitne çıkarma,

tugo
tugo - 2 hafta Önce

...onun bunun çocuğu... sen de yunan tohumusun herhalde, sana battiığna göre---

Emir
Emir - 2 hafta Önce

İster sus ister susma... Gerçekleri öğreneceksin. Bu halk bu topraklarda diktatör istemiyor. Ya diktatörlükle dönüştürdüğünüz putçu LGBT zihniyetinizi alıp gidin yada tek kurtuluş yolu olan Allah'ın dinine ve adaletine sığının. Bu milletin yakasından düşün artık!

Abdullah
Abdullah - 2 hafta Önce

Bu da kendine göre fitne tohumları ekmeye çalışan imalat hatası zavallı..Atan dediğin kişinin dedesinin ninesini ismini bilen var mi ? İstesen çık sokağa bir sor bakalım..

SIRADAKİ HABER

banner5