İmamoğlu'ndan konseri kapan Şevval Sam, böyle methiyeler dizdi!

31 Mart öncesinde ve sonrasında CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na desteğini esirgemeyen şarkıcı Şevval Sam, dünkü konserde de desteğini sürdürdü. İmamoğlu'nun smokininden etkilenen Sam, ''Başkan ya.. Bu ne yakışıklılık. İnanılmaz! İşte bu.. Çok şıksınız'' ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'ndan konseri kapan Şevval Sam, böyle methiyeler dizdi!

İBB, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında dün gece Sultanahmet Meydanı'nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında bir dizi konser düzenledi. Söz konusu konserlerin Sultanahmet Meydanı'nda düzenlecenek olmasına tepki gösterenlerin yanı sıra destek verenler de oldu. Konserler İmamoğlu'na her fırsatta destek veren Athena Gökhan ve Şevval Sam gibi isimler yer aldı.

ŞEVVAL SAM NASIL ÖVECEĞİNİ ŞAŞIRDI

Konser öncesinde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu kulise giderek şarkıcıları ziyaret etti. Ziyaret edilenler arasında Şevval Sam da yer aldı. Şevval Sam kulise gelen İmamoğlu'na eşi Dilek İmamoğlu'nun yanında "Başkan ya.. Bu ne yakışıklılık. İnanılmaz! İşte bu.. Çok şıksınız"  sözleriyle methiye dizdi. İmamoğlu çifti bu sözlerin ardından Şevval Sam'a çiçek verdi ve fotoğraf çektirdi. Hızını alamayan Sam instagram hesabında da ''Bu sene 29 Ekim coşkusu bambaşka! Türkiye’nin aydınlık yüzü sayın @ekremimamoglu ve gerçek bir Cumhuriyet Kadını güzeller güzeli eşi #dilekimamoglu ile Cumhuriyetimizin 96. yılını kutluyoruz. Yaşasın Cumhuriyet!!!!'' ifadelerini kullandı. Sam'ın instagram hesabında yaptığı paylaşımda Dilek İmamoğlu'nu giyiminden dolayı gerçek Cumhuriyet kadını olarak lanse etmeye çalışması sosyal medyada tepkilere neden oldu.

İMAMOĞLU ÖNCESİ YAPILAN KUTLAMALARA GÖNDERMEDE BULUNDU

Konser öncesi twitter adresi üzerinden attığı bir tweette, ''Yarın akşam Sultanahmet meydanında Cumhuriyet coşkusunu hep birlikte kutlayacağız Bu sene bayram bir başka güzel'' ifadelerini kullanarak, geçtiğimiz yıllarda düzenlenen Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine göndermede bulundu. Söz konusu tweette Türk bayrağı ile eşcinsellerin kullandığı Gökkuşağı emojisini kullanması da dikkat çekti. 

Not: Bu haber bir empati haberidir. AK Parti hükümeti ve Erdoğan'a selam dahi vereni yandaş ve yalaka ilan eden, iktidar karşıtı siyasilere ve basın mensuplarına ayna tutmayı amaçlamaktadır. Tüm bireyler gibi şarkıcılar da bir siyasi görüşü ve siyasi figürü sevip destekleme hakkına sahiptir. Hem de kimseye açıklama duymadan.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 01:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5