banner29

İmamoğlu'nun 'geçici karantina alanı olarak belirledik' dediği İBB'ye bağlı balık hali tıklım tıklım!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs için İBB'de alınan tedbirleri sıralarken 'geçici karantina ve sahra hastane alanı' olarak bahsettiği İBB'ye bağlı Gürpınar Su Ürünleri Balık Hali görüntülendi. Bahsedilen tedbirlerin alınmadığı ve aksine maskesiz vatandaşların bulunduğu kalabalık görüntüler ortaya çıktı.

Gündem 10.04.2020, 18:40 10.04.2020, 19:17

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden İBB'nin koronavirüs kapsamında aldığı tedbirleri sıralamıştı. Ekrem İmamoğlunun sıraladığı tedbirler arasında "Yenikapı Miting Alanı, Beylikdüzü Gürpınar Su Ürünleri Hali ve Maltepe Miting Alanı'nı geçici karantina ve sahra hastane alanları olarak belirledik" şeklindeki madde dikkatlerden kaçmadı.

BALIK HALİNDE SOSYAL İZOLASYON HİÇE SAYILDI

Bahsi geçen balık halinde bugün ortaya çıkan görüntüler İmamoğlu'nu yalanlar nitelikteydi. Balık halinde söz konusu tedbirlerin alınmadığı hatta sosyal izolasyonun hiçe sayıldığı gözlendi. Skandal görüntülere Ekrem İmamoğlu'ndan henüz bir açıklama gelmezken sosyal medyada tepkiler giderek artıyor.

(HABER VAKTİ)

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
İMAMOĞLUN BİR BAŞKAN GİBİ ANLAMAĞ ÇOK ZORDU DÖVLET HASTAHANE YAPIRSA ALKIŞLA ŞU SÖYLEDİYİN MEKANDA SALĞIN TEDBİRLERİ YOKKEN HASTAHANE NASIL YAPAÇAĞSAN LÜTFEN KENDİNİZİ KÜÇÜLTMEYİN PARANI İNSAN SAĞLIĞINDAN ÖNEMLİ OLDUĞUN DÜŞÜNMEYİN ALLAH İNSANI YAŞAM ÜÇÜN YARADIP PARANIN HAYATDA DEYERİN GÖRDÜK ALLAH GÜNAHSIZ İNSANLARA YARDIM ETSİN HER ŞEY GÜZEL OLAÇAĞ SÖYLEDİNİZ AMA OLMUR YENİ HASTAHANE DAHA GÜZEL OLAÇAĞ HASTELERE ALLAH ŞEFA VERSİN
EMRE UZAN 1 yıl önce
İstanbul Balık Halinin kapatılması demek, Balıkçıların, Tayfaların, Mazot Tedarikçilerinin, Balık Kasa ve Köpük Fabrikalarıının, Balıkçı Tersahanelerinin, Balıkhane Yazahanelerinin, Kamyoncuların, Balık Tezgahtarlarının ve özetle binlerce kişinin işsiz kalması demek.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?