İmamoğlu, üçüncü tatili için Bodrum'a döndü!

17 Ağustos'ta yaşanan İstanbul sel felaketinin ancak 28. saatinde ortaya çıkan Ekrem İmamoğlu, İBB yeleğiyle Eminönü'nde gerekli açıklamaları yaparak 3. tatilini yapmak üzere Bodrum'a geri döndü.

İmamoğlu, üçüncü tatili için Bodrum'a döndü!

Yaşanan bu gelişmeler esnasında Bodrum'da tatilde olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaştan çok tepki topladı. İmamoğlu bugün yeleğini giyip zarar gören bölgedeki esnaflarla görüştü.

KAMERALARA GÖRÜNDÜ, TATİLE GERİ DÖNDÜ!
Vatandaşlara gerekenin yapılacağını belirten İmamoğlu, daha sonra Bodrum'a döndü. İmamoğlu 15:40 uçağıyla 3.tatili için Bodrum'a uçtu.

15 GÜNDE BİR TEMİZLENMESİ GEREKEN RÖGARLAR HİÇBTEMİZLENMEMİŞ!
Yaşanan afette en önemli hata, İmamoğlu'nun rögar ve mazgalların temizlemesi ve yağmurlara hazırlık amaçlı yapılan işin ihalesini iptal etmesi olduğu iddia edildi. Edinilen bilgilere göre ihalenin iptal edilmesi nedeni ile 15 günde bir temizlenmesi gereken su tasfiye kanalları temizlenmediği için tıkandı ve selin daha büyük zarar vermesine neden oldu.

Böyle ciddi iddialar gündemdeyken ve önemli sorular cevap beklerken İmamoğlu'nun yarım kalan tatiline devam etme kararı tepkilere neden oldu.

kaynak: superhaber.com

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 10:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail tokgöz
ismail tokgöz - 4 ay Önce

öyle başlık atılırmı

yazın bunu BODRUM BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU GÖREVİNE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

ayşe mut
ayşe mut - 4 ay Önce

Bence CHP dönemini Sözenin günlerin,17 Ağustos deprem günlerini unutanlara ya da yaşamayanlara bence iyi bir ders diye düşünüyorum yaşasınlar ki gelecekte bunlar iktidara gelirlerse neler yaşayacaklarını anlasınlar İYİ Kİ BELEDİYE BAŞKANI OLDU İMAMOĞLU her şerde vardır bir hayır

ismail şahin
ismail şahin - 4 ay Önce

istanbulun belediye başkanı ekrem imamoğlu değil,chp zihniyetidir.chp kuruldu kurulalı bu millete ve bu memlekete na hayrı dokundu ki bundan sonra dokunsun,chp demek hizip demek selamlar

SIRADAKİ HABER

banner5