banner30

banner29

İmamoğlu, Ümit Boyner’in oğlunu müdür yaptı!

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, işçi kıyımına devam ederken, bir yandan da yeni atamalar yapıyor. İmamoğlu, son olarak Ümit Boyner’in oğlu Mithat Sinan Bolak'ı Kültür AŞ’ye müdür olarak atadı.

Gündem 09.09.2019, 13:58
İmamoğlu, Ümit Boyner’in oğlunu müdür yaptı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediyesi'nde organizasyon ihalelerini verdiği Serdal Taşkın'ı Genel Müdür olarak atadığı Kültür A.Ş.'ye Kültürel Etkinlikler Müdürü olarak TÜSİAD'ın eski Başkanı Ümit Boyner'in oğlu Mithat Sinan Bolak'ı atadı.

Atama, İBB İnsan Kaynakları birimi tarafından belediye personeline kurumsal e-posta yoluyla duyuruldu. Kültür A.Ş.'ye bağlı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün görev kapsamında, Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı farklı ilçelerdeki 20 kültür merkezinin yönetimi ve burada yapılacak sinema, tiyatro, konser, sergi, toplantı ve paneller gibi bütün kültürel etkinlikler giriyor.

ADI MAGAZİNDEN DÜŞMÜYOR

Sinan Bolak, TÜSİAD eski Başkanı Ümit Boyner'in ünlü işadamı Cem Boyner'le evlenmeden önceki eşi Doğan Bolak'tan olan oğlu. Dedesi ise ünlü işadamı ve eski CHP Balıkesir milletvekili Aydın Bolak. Sinan Bolak, New York Üniversitesi'nde siyaset bilimi okudu, yaz tatillerinde CHP İstanbul İl Örgütü'nde staj yaptı.

Mesleki kariyeri bulunmayan Bolak'ın adı daha çok sosyal medyada magazin konularında geçiyor. Bolak'ın sosyal medyada paylaştığı özel uçak kokpitinde, lüks restoranlarda ve ilginç kostümlerle çektiği fotoğraflar dikkat çekiyor.

KÜLTÜR AŞ KÜLTÜR İSTER

Olayın ardından sosyal medyada tepkisini dile getiren vatandaşlar, "Kültür AŞ kültür ister!" şeklinde yorumlar yaptı...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?