banner30

banner29

İmamoğlu yaptığı paylaşımda 'hilal' yerine 'kızıl haç' kullandı!

İBB Başakanı Ekrem İmamoğlu’nun Twitter hesabından 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik yaptığı paylaşımdaki bir ayrıntı tepkilere neden oldu.

Gündem 30.03.2020, 16:37 30.03.2020, 16:57
İmamoğlu yaptığı paylaşımda 'hilal' yerine 'kızıl haç' kullandı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan tanıdıklarımız için kişisel olarak neler yapabiliriz?” notuyla twitter hesabından paylaştığı video büyük tepki topladı.

Söz konusu videoda anlatım esnasında kullanılan eczane görselinde 'hilal' yerine 'kırmızı haç' simgesinin yer alması vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

İşte o paylaşım:

Yapılan bu paylaşım kamuoyunda tepki toplarken İmamoğlu’na “Bu paylaşım kasıtlı mı yapıldı, neden İslam’ın sembolü olan hilal değil de haç?” şeklinde sorular soruldu. Konuyla alakalı Ekrem İmamoğlu’ndan bir açıklama gelmezken paylaşıma tepkiler giderek büyüyor.

Haber Vakti

Yorumlar (5)
Günel 1 yıl önce
Neden Şaşırdınız İMAMOĞUNA Oy Veren HDP Fetö Yandaşları Onlar Haçı Seviler Türk Bayrağı Onlar Üçün Önemli Deyil Onlar Miletden Aldığların Aldılar İstanbul Ankara Antalya İzmir PARA Her Şey Güzel Olaçağ İmamoğlu Yardım Etdiğin Ne Varsa Üzerine TÜRK BAYRAĞIN Ay Ulduzlu Hilalın Yap Haç Üzerine Şehid Kanı Bulaşıp ŞEHİDLERİ UNUTDUMU Eczanelerin Karşısında Olan Resimler Bele Deyil İmamoğlu AY RESMİN UNUTDU Sadeçe Gözü Haçı Görür
Günel 1 yıl önce
Hayatda Nifret Etdiyim Haç Resmi Haçın Üzerine Türk Azeri Esgerlerin Kanı Bulaşıp Eczanelerin Karşısından İMAMOĞLU Heç Keçmeyipmi İlaç Almayıpmı Gerçekdende Şaşırdım Azeride Eczanelerin Karşısına Kırmızı Ay Pare Resimleri Yapılıb Ay Pare Resmin Avropa Eczanelerindede Görmek Olar Haç Resmin İlk Defe Eczane Karşısında Görürem Haç Resmin Yapmağ Doğru Deyil AKP Şu Resmi Yapsa İdi Türk Halkı Ayağa Kalkardı Neler Söylerdiler Allah Bilir İmamoğluna Sevgi Böyük Haçın Hitlerin Stalinin Resmin Eczanenin Karşısında Yapsa Olar Çebhenin Arkası Sağlam
Recep usta 1 yıl önce
Inanmadim olmaz bukadar dedim kontrol ettim gercek cikti
Mümtaz Seki. 1 yıl önce
Hilal yerine haç ekledi zorlama bir iddia. + işareti eczanenin sembolü. Bu sembol eczane ile birlikte kullanılır. Eczanede c hilal yoktur. Hilal Türk Milletinin * birlikte sembolüdür. Bizim sözde cahil, cehil müslümanlar bunu İmamoğlu olunca art niyetli, algı oluşturmak için kullanıyorlar. Allah ıslah etsin.
Ay* 1 yıl önce
Eçzanenin Karşısında Bayrağ Hilal Olmyor Ay* Gibi Resm Olyor İmamğlu Haç Resmi Çizip Çözümüz Göryor Kor Deyiı İmamoğluya Toz Konmaz
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?