banner30

banner29

İmamoğlu'nu tehdit eden CHP'li avukatın ifadesi herkesi şaşırttı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu e-posta yoluyla tehdit eden zanlının ilk ifadesi ortaya çıktı.

Gündem 10.04.2020, 16:37 10.04.2020, 16:43
İmamoğlu'nu tehdit eden CHP'li avukatın ifadesi herkesi şaşırttı

"Senin kanını akıtır, sana içiririm", "Öldüreceğim kişiye önceden haber veririm" şeklinde ifadeler içeren e-posta ile İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu tehdit eden Tuna Görgünoğlu'nun ilk ifadesi ortaya çıktı.

CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ, Görgünoğlu'nun ilk ifadesinde "İmamoğlu, o göreve layık değil. Onun partiye zarar verdiğini düşünüyordum. Bu amaçla da daha önce mesajlar atmıştım. Mesajımın dikkate alınması için ölüm içerikli mesaj attım. Aslında niyetim öldürmek değildi" dediği bilgisini verdi.

Uludağ ayrıca, Görgünoğlu hakkında yürütülen süreçle ilgili olarak da şunları kaydetti:

"Yapılan çalışmalarda Görgünoğlu'nun herhangi bir terör örgütüne bağlantısı tespit edilemedi. 2018'de CHP'den milletvekili aday adaylığı başvurusu yapıyor. Parti üyeliği burada başlıyor. Bir dönem kamuda memur olarak görev yapıyor. Zanlı aynı zamanda hukuk fakültesi mezunu ve avukat. Son dönemlerde herhangi bir işte meşgul olmuyor."

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Yapılan Hakaretler Reklam Üçündü İmamoğluna Kim Hakaret Edirse Açıklamalarında Bir Şey Anlamırsan OYUNÇU ERKANDA HAKARET ETDİ SON ANDA BEN YAPMADIM DEDİ İNDİKİ HAKARET FARKLİ ÇEBHE İÇİNDEN HAKARET REKLAM OLUR ŞUNUN ANLAMI NE YOKSA İNSANLARI İKİYE BÖLMEK DERBE YAPMAĞ İSTEYİLER ÇEBHEDEN NE DESEN BEKLEMEK OLAR İMAMOĞLUN ÇOK SEVİRDİNİZ NE OLDU VİRÜS SAVAŞI OLAN GİBİ İMAMOĞLU KENDİNİZ ÜÇÜN KÖTÜ OLDU KENDİNİZİ AZ REKLAM EDİN İMAMOĞLU Sizin Sevginizi Ne Tez Kayıp Etdi HER ŞEY GÜZEL OLAÇAĞ Söyleyen İnsana Sırtınızı Dönmeyin İMAMOĞLU Yapdığlarına Katlanın Çünkü Onu Kendiniz Yetişdidiniz
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?