İş adamı cinayetinde 'çelik yelek' detayı!

İşadamı Ali Rıza Gültekin'i kurşun yağmuruna tutarak öldüren şüphelilere ait iki silah ve çelik yelek ele geçirildi. Şüphelilerin saldırıda çelik yelek giydikleri ortaya çıktı

İş adamı cinayetinde 'çelik yelek' detayı!

Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre; Beşiktaş Balmumcu'da bir apartmanın 4. katındaki dernekte Çarşamba gecesi kurşun yağmuruna tutularak öldürülen iş adamı Ali Rıza Gültekin cinayeti ile ilgili yeni gelişme yaşandı.

ÇELİK YELEK GİYMİŞLER

Cinayet Büro ve Organize Şube ekiplerinin ortaklaşa yürütükleri soruşturmada şüpheliler Mustafa B.,Rıdvan D. ve Sergen G. oldukları belirlenmişti. Cinayeti araştıran polis, şüphelilerin olayda çelik yelek giydiklerini belirledi.

SİLAH VE ÇELİK YELEK BULUNDU

Şüphelilerin isimlerinin belirlenmesinin ardından bir çok adrese baskın düzenlendi. Şüphelilerle bağlantılı olduğu öğrenilen bir kahvehanede 2 silah ve çelik yelek ele geçirildi. Şüphelilerin olayda kullandığı düşünülen silahlar ve çelik yelek incelemeye alındı.

SALDIRGAN İŞ ADAMIYLA TANIŞIYOR

İş adamının şüphelilerle bağlantısı olup olmadığını incelemeye alan polis yeni bilgilere ulaştı. Şüphelilerden Mustafa B.'nin iş adamı ile birbirlerini tanıdıkları iddia ediliyor.İddiaya göre saldırgan iş adamının polis koruması olduğunu bildiği ve herhangi bir karşılık verilmesi durumuna göre çelik yelek giydikleri belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5