İslam düşmanlığı emekli tuğamirali PYD'ye razı etti! Skandal ifadeler...

ODA TV yazarı Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, TELE-1 kanalında Barış Pınarı Harekâtı'na ilişkin skandal ifadeler kullandı. Hükmetin Suriye politikasını eleştiren Ertürk, Suriye'nin kuzeyinde terör örgütü PKK/PYD'nin bulunmasını savundu.

İslam düşmanlığı emekli tuğamirali PYD'ye razı etti! Skandal ifadeler...

ODA TV'nin yazarı Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, TELE-1 kanalında katıldığı bir programda Suriye'nin kuzeyinde terör örgütü PKK/PYD'nin bulunmasını savundu.

PYD'YE GÜZELLEME
Ertürk, "O bölgede radikal İslami örgütler olacağına iyi ilişkilerimizi geliştireceğimiz güçlü merkezi otoritenin egemen olduğu federatif bir yapı içerisinde Kürtler olsun daha iyi. Laik yapısını da zaten biliyoruz PYD'nin." ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI
Barış Pınarı Harekatı hakkında skandal ifadelerde bulunan Ertürk'e sosyal medya üzerinden çok sayıda tepki mesajı yağdı. Twitter kullanıcıları, skandal ifadeler için "PKK neden bitmedi, FETÖ nasıl doğdu? İşte bu zihniyet yüzünden" yorumunda bulundu..

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 13:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aladin
Aladin - 10 ay Önce

Bunu vatan hainliğinden yargılayıp vatandaşlıktan çıkaracaksın. Gitsin laik pkkya uşaklık yapsın.

Temel. Büyük
Temel. Büyük - 10 ay Önce

Yeterki laik olsun.Bunlar fetöden beterdir.Firsat bulmasinlar.Acaba güç elindeyken müslümanlar bunları imha etmemekle hatamı yapıyor.Zira bunlar fırsat buldukça yapacaklarını açıkça söylüyorlar

SIRADAKİ HABER

banner5