banner29

İslamoğlu hakkında suç duyurusu

'Müdafaa-i İslam Hareketi' üyeleri, Hz. Hatice’yle ilgili söylediği sözler yüzünden, yazar Mustafa İslamoğlu hakkında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Gündem 02.08.2019, 18:38 02.08.2019, 18:46
İslamoğlu hakkında suç duyurusu

Yazar Mustafa İslamoğlu’nun, Hz. Muhammed’in eşi Hz. Hatice’yle ilgili olarak bir televizyon programında söylediği sözleri savcılığa taşındı.
 
'Müdafaa İslam Hareketi' üyeleri, yazar Mustafa İslamoğlu için İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Grup, suç duyurusu öncesinde adliye önünde basın açıklaması yaptı.

'ZEHRİNİ AKITMAYA DEVAM EDİYOR'

Grup adına basın açıklamasını okuyan İbrahim Ceylan, “Mustafa İslamoğlu tıpkı babasının da dediği gibi kelimeleri şeytanca kullanarak, videoda da net bir şekilde görülmesine rağmen ‘Ben arta kalan demedim, arda kalan dedim’ diyor. Babasının deyimiyle, kelime oyunlarıyla zehrini akıtmaya devam ediyor. Efendimize ilk iman eden kimse Hz. Hatice annemiz olup, Efendimizin (s.a.v.) yedi evladından altısının annesidir. Ümmetin annesi olan Hz. Hatice’ye kimsenin ima yoluyla dahi hakaret edemeyeceğini bildirir ve birazdan da İslamoğlu denen şahıs hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.  Yapılan basın açıklamasının ardından grup üyeleri adliyeye girerek İslamoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. 

Yorumlar (1)
Yeloğlu 2 yıl önce
Kızına Hatice adını veren bir hoca nasıl Hz Hatice ye hakaret edebilir.Bu tarikatçı sapıkların hocayı linç etme kampanyası.Çünkü hoca insanları tarikat dinine değil ,Kurana davet ediyor böylece tarikatların tezgahlarına çomak sokuyor ,sapıklıklarını deşifre ediyor.Bütün mesele bu.!!!
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?