banner29

İsmail Saymaz'dan destansı yalan! Sorulan soruyu sormadılar diyerek şov yaptı ama...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın basın toplantısıyla ilgili açıklamalarda bulunan İsmail Saymaz, toplantıya katılan gazetecilerin soru sormaktan korktuğunu iddia etti. Halbuki korkudan sorulmadığını iddia ettiği sorunun basın toplantısında sorulduğu ortaya çıktı.

Gündem 15.04.2020, 14:26 15.04.2020, 14:42
İsmail Saymaz'dan destansı yalan! Sorulan soruyu sormadılar diyerek şov yaptı ama...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın basın toplantısıyla ilgili konuşan İsmail Saymaz, toplantıya katılan gazetecilerin soru sormaktan korktuğunu iddia etti ve istifa ile İçişleri Bakanı Soylu hakkında soru sorulması gerektiğini söyledi. Korku iklimi olduğunu öne süren Saymaz, gazetecilerin gazetecilerin baskı yüzünden soru sorumadığını öne sürdü. 

SORULMADI DENİLEN SORULAR SORULDU

''Ben olsaydım 'istifa etmeyi düşündünüz mü?' ve 'Süleyman Soylu'yla telefonda kavge ettiniz mi?' sorardım, ben buna bakarım'' ifadelerini kullanan Saymaz'ın sormak istediği soruları basın mensuplarının sorduğu ortaya çıktı.

Ancak İsmail Saymaz'ın yalanı kısa sürede görünttülerle ortaya çıktı. Basın toplantısında bir gazeteci Sağlık Bakanı Koca'ya hem istifa hem de İçişleri Bakanı Soylu ile tartışma iddialarını sordu. 

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
İSMAYIL SAYMAZ Arkanda Çebhe Var Kendinize Deyeçek Bir Söz Yok Çebheni Seven HDP PKK Sevir İSMAYIL İsmin Kendinize Yad Akşam Danışdığın Sözler İnsanın Medesin Bulandırır Çebhe Kendinize Bir Boşkap Yemek Verdi Deye TÜRK HALKINA SIRTINI CEVİREÇEKSENMİ İSMAYIL DANIŞDIĞÇA YERİNDE OTURAMIR SANKİ YERİ KAZIR ŞUÇLU İNSANLAR BELE YAPAR HEPİNİZ ÇEBHENİN BAŞINA Toplanmısınız Nedeni Ortada Çebhe Her Kesi Korkudur Geleçeyin İktiyarı Biz Olaçağık Deyir Çebhe İsmayıl Portağal Yetişdirmeye Ehtiyaç Yok Onlar Zaten İblisdiler İsmayıl Portağal Gibiler Türk Halkın Bayrağın Altında Nasıl Ekmek Yeyir Allah Sizi Gibi İblisleri Güzel Görür Çezanız Umarım Tez Olar Derbeçiler Gezi İblisleri
selim 1 yıl önce
İsmail saymaz ve onun gibitleri yalan dolan haberleri salyalarla havlarlar, Barış Yarkadaş ve benzerleri de bu leşleri alıp new york times a, dw ye veya bize çakmak isteyen ne kadar dış mihrak varsa alır götürürler beraber kaşık çalarlar bu yalanlara..Kişilerin erdemliliği, onuru haysiyeti ancak yaptıklarının sonucunda ortaya çıkıyor..Olmayınca zorlasan da fayda etmiyor. Ne diyelim kendi pisliklerinde boğulurlar inşAllah...
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?