banner29

İSPARK'a değnekçiler dadandı!

İSPARK'a ait bazı otoparkların akşam saatlerinden sonra "Değnekçi"ler tarafından işgal edildiği öğrenildi. Değnekçilerin, 12 saatin ardından ücretsiz olması gereken otoparklarda sürücülerden en az 10 lira para talep ettiği, ücret ödemeyenleri tehdit ettikleri ortaya çıktı. SÜRÜCÜLERDEN EN AZ 10 LİRA ALINIYOR

Gündem 05.09.2019, 13:00
İSPARK'a değnekçiler dadandı!

SÜRÜCÜLERDEN EN AZ 10 LİRA ALINIYOR

İBB iştiraki olarak 2005 yılından bu yana kentin birçok noktasında bulunan İSPARK otoparkları günde 2 milyondan fazla araç sahibine hizmet veriyor. Bu otoparkların bazıları 24 saat bazıları da 12 saat açık kalıyor. 12 saat hizmet veren otoparkların birçoğun, mesai bitiminden sonra 'değnekçi olarak bilinen otopark mafyaları tarafından işgal edildiği ortaya çıktı. değnekçi lerin ücretsin olması gereken otoparklardan 10 tl ücret istediği tespit edildi.

PARA VERMEYENLERİ TEHDİT EDİYORLAR

tahsil ettikleri paraya karşılık fatura fiş gibi makbuzlar vermeyen değnekçilerin işgal ettiği otoparklardan biri de Fatih'te, Eski Galata Köprüsü'nde bulunan İSPARK otoparkı. İSPARK'tan yapılan açıklamada bu kişilerin Beyaz Masa'ya şikayet edilmesi istendi.

VATANDAŞLAR MAĞDUR

Değnekçilerin mağdur ettiği vatandaşlar, "Para vermezseniz tehdit ediyorlar bu bir vandallık." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?