İstanbul Çapa Tıp Fakültesi profesörü Seyit Mehmet Kayacan hayatını kaybetti

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, Prof. Dr. Seyit Mehmet Kayacanı'nın vefat haberini duyurdu.

İstanbul Çapa Tıp Fakültesi profesörü Seyit Mehmet Kayacan hayatını kaybetti

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgınına yenik düşen ilk hekim olan Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun üzüntüsünü üzerinden atamayan İstanbul Tıp Fakültesi kısa bir süre önce bir dahiliye profesörünü daha kaybetti.

HABERİ DEKAN DUYURDU

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, ''Bir üzücü haber daha. Çok sevdiğim mesai arkadaşım Prof. Dr. Seyit Mehmet Kayacanı kaybettik. Kalbine yenik düşen kardeşime Allahtan rahmet diliyorum. Çapa 1 hafta içinde 2 değerli hocasını kaybetti, ne söyleyebilşrim bilmiyorum. Allahtan rahmet, yakınlarına ve camiamıza baş sağlığı diliyorum.'' ifadelerini kullandı.

KORONAVİRÜS DEĞİL KALP KRİZİ

Prof. Dr. Seyit Mehmet Kayacanı'nın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmediği, evde ani bir rahatsızlık geçirerek kalp krizi yüzünden hayata veda ettiği açıklandı.

HaberVakti

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 20:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
şaban karca
şaban karca - 2 ay Önce

tesadufen 1 kere gittim muayene oldum okadar içten okadadar mukemmel ilgi gosterdiki sanki beni 40 yildir taniyordu gercekten nette gordum cok uzuldum ALLAH rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER

banner5