banner30

banner29

İstanbul depremini tahmin eden Hoogerbeets'den dikkat çeken uyarı!

İstanbul'da meydana gelen 5,8 şiddetindeki depremi tahmin eden deprem bilimci Frank Hoogerbeets'den, İstanbul ve Ege Denizi’nde dün meydana gelen depremler ile ilgili açıklamalar geldi.

Gündem 11.10.2019, 14:08
İstanbul depremini tahmin eden Hoogerbeets'den dikkat çeken uyarı!

İstanbul ve Ege'de dün meydana gelen depremler korkuttu. Herkesin aklında aynı soru var: Depremler büyük depremin habercisi mi?

Kandilli ve AFAD'ın yayınladığı verilerde İstanbul'da hissedilen Yalova merkezli depremin boyutunun 4.1, Ege'de hissedilen depremin boyutunun ise 3.7 olduğu öğrenildi. Dünyaca ünlü deprem bilimci Frank Hoogerbeets'ten depremlerle ilgili açıklamalar geldi.

TÜRKLER SORU YAĞMURUNA TUTTU

Sosyal medyada Türkiye'den binlerce kullanıcı, ünlü deprem bilimci Frank Hoogerbeets'i soru yağmuruna tuttu. Genel anlamda Türkçe açıklamalar yapmayı seven deprem uzmanı bu sefer sahibi olduğu şirketten bir paylaşım yaptı. Hoogerbeets'in sahibi olduğu Ditrianum şirketi konuyla ilgili merak edilen açıklamayı yaptı.

"ÖNLEMLERİ HER ZAMAN ALIN"

Ünlü deprem tahmincisi Frank Hoogerbeets'in sahibi olduğu Ditrianum tarafından deprem ile ilgili açıklama yapıldı.

Açıklamada, şunlar denildi:

"Türkiye'deki 4 büyüklüğündeki depremin öncü olup olmadığını bilmiyoruz, herkesi panik yapmadan sakin fakat dikkatli olmaya çağırıyoruz.

Alabileceğiniz önlemleri her zaman alın."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?