banner5

banner29

İstanbul seçimlerinden sonra; CHP’ye 10 Aralık masonik darbe geliyor!

"Yazar Nihat Genç’in toplumun bir adım önünde giden duruşuna ve söylemlerine karşılık; sözde CHP ve İmamoğlu şuursuz taraftarları goy-goyculuklarını (kepazelik derecesinde) Genç’e yönelik sosyal medyada sergilediler. Bu bir seçmen kitlesinin ne hale geldiğinin yada getirildiğinin hazin bir durum tespiti. Böylelikle bu kitlenin de, aslında diğer siyasi partilerden pek de farklı olmadıkları ortaya çıktı. Bunu bir yere yazdık." diyen Tahir Çalgüner, "CHP’yi işgal ediyor" dediği 10 Aralık ekibine dikkat çekti.

Gündem 28.05.2019, 15:26 28.05.2019, 15:55
İstanbul seçimlerinden sonra; CHP’ye 10 Aralık masonik darbe geliyor!

Kemalist yazar Tahir Çalgüner; CHP içinde 'batı tipi sözde sosyal demokrat anlayışta yöneticilerin sayısının arttığını' belirterek bu duruma Kemalistlerin tepkili olduğunu söyledi.

Kemalizm ile “Sosyaldemokrasi” arasında keskin ideolojik farklar olduğunu söyleyen Çalgüner, "CHP’nin bir siyasi ideoloji olarak Atatürkçü bir parti olmaktan fiilen çıkmış ve sadece logosu kalmıştır" dedi.

Mevcut yönetimde ve parti içinde sayıları çoğalan bu organize küreselcilere bir çağrı yapan Tahir Çalgüner, 'Bu arkadaşlarımızın bir an önce yeni bir sosyal demokrat parti kurarak o partide yer almaları yada Abdullah Gül ve Babacan’ın kuracakları gayri milli- cemaat sever  “HUZUR PARTİSİNE” kapak atmalarının en güzel yol olacağını' belirterek, 'böylelikle Kemalistleri kendilerinden kurtaracak, kendileri de Kemalistlerden kurtulacaktır' görüşünde.

"Hatta, Ekrem İmamoğlu’nu da  yanınıza alın….  Hayali Şehir devletlerinizden birine “özerk” belediye başkan adayı yaparsınız." dedi.

Ekrem İmamoğlu ile alakalı da şu iki tespiti yaptı:

1.     Ortaya karışık liberal kıvamda sözde bir sosyal demokrat olmakla birlikte;  “Kemalist” olmadığınız bilinmektedir.

2.     Şu anda politik ve siyasi çizginiz gereği her partide kolaylıkla siyaset yapabileceğiniz ve defalarca belediye başkanı adayı, Cumhurbaşkanı ortak adayı vb.. gösterilebileceğinize de şüphe yok.

"Batı tipi “B Tipi Sosyal demokrat” masonik taşeron düşünce akımını; Kemalizm’e karşı geliştirilen paralel ve karşıt  bir  gayri milli yapılanma olarak görüryorum" diyen Çalgüner, "AKP için, F tipi Gülen Cemaati ne ise, Kemalistler içinde;  gayri millici sosyal demokrat paralel yapılanma aynı şeydir." dedi.

Çalgüner sözlerinin sonuna gelirken devamla,

"CHP içinde yuvalanan mevcut üst yapılanma ancak Kemalist taban ve bir kadro hareketi tarafından tasfiye edilebilir.
CHP,  Kemalistlerindir.  İthal Sosyal demokrat kiracıların artık partiyi boşaltmalarının zamanı gelmiştir.
Dolayısıyla, oportünizm de sınır tanımayan,kaypak,ikircikli ve denize düşen yılana sarılan yüzme bilmez bu tipteki  şuursuz seçmen güruhunun; bu ülkenin Kemalist ve Ulusalcı aydınlarına  laf söylemeye hakkı da yoktur Haddi de değildir.Kendinize gelin!!!" dedi.

Yorumlar (2)
erdal 2 yıl önce
Fare Hüsam değil mi o?
CEYHUN 1 yıl önce
Hüsam her şeyin altından çıkar.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?