banner29

İşte 'gezi'ci Gonca Vuslateri'nin ikiyüzlülüğü!

İstanbul Havalimanın'da bir çalışana hakaret eden Funda E.'ye tepki gösteren oyuncu Gonca Vuslateri, takipçisinden gelen yorum üzerine neye uğradığını şaşırdı.

Gündem 28.04.2019, 12:26 28.04.2019, 12:35
İşte 'gezi'ci Gonca Vuslateri'nin ikiyüzlülüğü!

Tüm Türkiye'yi ayağa kaldıran İstanbul Havalimanı'nda Funda E.'nin görevli Tuğçe S.'ye ağır hakaretlerde bulunması olayına tepkiler çığ gibi yağdı. Tatsız duruma kayıtsız kalmayan oyuncu Gonca Vuslateri de bir mesaj yayınladı ama takipçilerinden birinden gelen yanıt, Vuslateri'nin samimiyetinin sorgulanmasına neden oldu.

"SUÇTUR BU"

Gonca Vuslateri Twitter hesabından, "Havaalaninda yasanan olaydan dolayı görevli arkadaştan ben bile gidip özür dilemek istedim.. Bir insani(kadini) kalçasıyla,davranışıyla toplum içerisinde kücük düşürme girişimi saldırıdır ve özlük haklarımıza yapılmış linçtir. Suçtur bu. Terbiyesizlik az kalır." mesajını paylaştı.

"İKİYÜZLÜSÜNÜZ"

Ancak Vuslateri'ye yanıt gecikmedi. Takipçilerinden biri ünlü oyuncuya, "Karşılamada calıştıgım bir odül töreninde listede isminizi hemen bulamadım diye beni azarlayıp elimden listeyi çekip alan da sizdiniz oysa ki.. 1 ay kadar belki oluyor.. Sosyal medyadaki bu ikiyüzlülük gerçekten çok üzücü aslında bu kadar duyarlı ve sabırlı biri değilsiniz siz de.." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?