İşte İmamoğlu hoşgörüsü! Kendisini kınayan personeli işten kovdu...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane binası önünde 12 Haziran 2019'da bir bildiri okuyan ve Ekrem İmamoğlu'nun 'israf' vurgusunu kınayan İBB Trafik Radyosu Koordinatörü Murat Kazanasmaz, İmamoğlu tarafından işten çıkarıldı.

İşte İmamoğlu hoşgörüsü! Kendisini kınayan personeli işten kovdu...

İBB'de 12 Haziran 2019 günü CHP'li Ekrem İmamoğlu'nu kınayan bir bildiri okuyan Murat Kazanasmaz'ın işine son verildi.

Kazanasmaz, yenilenen İstanbul seçimlerinden önce İBB önünde bildiri okumuş ve İmamoğlu’nun ‘israf’ vurgusu yapmasını kınamıştı.

İBB Trafik Radyosu Koordinatörü Kazanasmaz konuşmasında, "Yüzlerce hizmet ve faaliyeti bir algı operasyonu ile israf kavramına sıkıştırma insafsızlığı gösterenleri kınıyoruz" demiş ve İmamoğlu'nun İBB'yi yıprattığını vurgulamıştı.

'İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çalışanları' imzasıyla paylaşılan açıklamada; "131 ülkeden daha büyük olan İstanbulumuz için yıllardır kaynakları etkin ve verimli kullanılarak yapılan yüzlerce hizmet ve faaliyeti bir algı operasyonu ile 'israf' kavramına sıkıştırma insafsızlığı gösterenleri kınıyoruz" ifadelerine yer verilmişti.

KEYFİ İŞTEN ÇIKARMA YOK DENİLMİŞTİ

Yerel seçimler öncesi keyfi işten çıkarmalarda bulunulmayacğaı yönünde açıklamalarda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kendisini kınayan personelini işten çıkarması, verilen sözlerin yerine getirilmediği eleştirilerine neden oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5