banner29

İşte terörist başı Gülen'i yetiştiren istihbaratçı! Gündeme oturan kripto bilgiler...

Yeni Akit yazarı Latif Erdoğan, kaleme aldığı son yazısında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen hakkında dikkat çeken bilgilere yer verdi.

Gündem 04.04.2020, 14:39 05.04.2020, 20:25
İşte terörist başı Gülen'i yetiştiren istihbaratçı! Gündeme oturan kripto bilgiler...

İşte Latif Erdoğan'ın o yazısı:

Kanlı katil: Rabin oğlu Fetul

Biz anne adını Refia biliyorduk. Halbuki Rabin’miş. Kendi adı ise nüfusta Fetullah olarak kayıtlı. Ne ki onun adını lafzullaha izafe bana ağır geliyor. Onun için bundan böyle ona hep Rabin oğlu Fetul diyeceğim.

Rabin oğlu Fetul, bildiğiniz gibi, 16 Nisan 1997 tarihinde, Yalçın Doğan’la Kanal D’de bir söyleşi yapmış ve orada Erbakan hükümetini kast ederek, beceremediniz artık gidin, demişti. Aynı kişi, bu söyleşiden yirmi dört gün kadar önce (21 Mart 1997) yaptığı kayda alınmış bir özel sohbette ise, askerin yakında Erbakan’a, beceremediniz artık gidin, diyeceğini söylüyor. Ama Erbakan’a bu sözü asker söylemiyor, kelimesi kelimesine aynı olmak şartıyla Rabin oğlu Fetul’a söylettiriyor. Yaptığını yaptıktan, bunca zulme destek olduktan sonra da bir gün bana, “o gün beni kullandılar” diyecektir. Diyecektir; fakat bu itirafında dahi her zaman kullanıldığını perdelemek gibi bir şeytanlık gizlidir.

Rabin oğlu Fetul, biri hariç hiçbir meselesinde samimi ve dürüst değildir. Kendince samimi olduğu tek mesele ise İslam’ı tahrif ile yıkmak, dini işlevsiz hale getirmektir. Ne yaptıysa bunun için yapmış, sadece bunun için Müslüman yaşantısına katlanmıştır. Bir ara yaşadığı ikilemler sebebiyle ruhi bunalıma girmiş, doğrudan ifade etmese de Darvin’in tesirinde kalarak yarım yamalak imanını tam kaybetmiş; fakat bu halinde bile görüntüyü bozmamak için namazına devam etmiş, daha doğrusu öyle görünmüştür.

En çok hayranlık duyduğu kişi Şemseddin Günaltay’dır. Sohbetlerinde onu öve öve bitiremez. Hatta ondan yaptığı çalıntıyı Murat Bardakçı yakalamıştı da yüzü bile kızarmamıştı. Sonra suçu kitabın editörüne yıkmış, kendisini kurtarmaya çalışmıştı. Şemseddin Günaltay ki, senelerce Müslümanlara kan kusturan 163. Maddenin banisiydi. Şemseddin Günaltay ki, işin başında savunduğu İslam’a ait bütün değerlerini daha sonra kaybetmiş, fakat düştüğü gayyada yalnız kalmaya razı olmayıp devlet gücünü de kullanarak herkesi aynı irtidat gayyasına yuvarlamaya çalışmıştı. 1960 ihtilalinin aktif üyelerindendi. Yani, daha nice mesavi ve günahıyla aynen Rabin oğlu Fetul tiplemesi biriydi. Zaten mahut kişinin ona olan aşkı, muhabbeti de aynı akıbeti paylaştığı irtidat denen gayya birlikteliğinden geliyordu. Ayrıca her ikisi de masondu…

Rabin oğlu Fetul’a en çok etki eden kişi, kuşkusuz Diyanet İşleri Başkan Yardımcılığı da yapan Yaşar Tunagür’dü. Fetul, Erzurum’dan Edirne’ye intikal ettirilerek tanışmaları temin edilir. Tunagür o sıralarda Edirne müftüsüdür.

Fetül, Amerikan seviciliğine orada alıştırılır. Sonra askere gönderilir ve bir istihbaratçı olan Arif Teker tarafından iyice yetiştirilir. Ardından da ümmetin başına bela olsun diye ortaya salıverilir. Bir müddet Kırklareli’nde vaizlik yapar. Yaşar Tunagür Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı olunca da onu halefi olarak İzmir’e gönderir. 

O günlerde İzmir’deki Kestanepazarı derneğinin başkanı Ali Rıza Güven, Fetul’a sahip çıkar. Yaşar Tunagür mason olduğu gibi Ali Rıza Güven de masondur. Ve her ikisinin direktifiyle Fetul da mason olur.

Tunagür, Fetul üzerindeki kontrolünü hiçbir zaman bırakmaz. Zaten Fetul, karanlık dünya ile olan bütün bağlarını Tunagür üzerinden kurmak ve yürütmek zorundadır. Tunagür, Fetul’a bazen oğlum diye çok kere de mücerret ismiyle hitap ederdi. Dışa hissettirmemeye özen gösterseler de FETÖ örgütünün hiyerarşik yapıdaki birinci ismi Tunagür’dü.

Bir gün Fetul’a, Turgut Özal’ı kast ederek “Turgut kafir oldu” dedi. Fetul bu direktif karşısında önce şaşırdı; fakat yapacağı başka bir şey de yoktu. Emre kayıtsız itaat edecekti. Bu karanlık dünyanın jargonunda kafir oldu demek, ölümü hak etti demekti. Fetul adamlarına gereken emri tebliğ etti ve bunların eliyle Turgut Özal katledildi.

Daha önceleri göklere çıkararak anlattığı Özal’ı, Fetul, 6/6/1995 tarihli bir sohbetinde yerden yere vurur sözünü de “su-i kast mı hüsn-ü kast mı, ama işte adam gitti” diye bitirir. Buradaki hüsn-ü kast tabiri her şeyi ele veren bir ifadedir. Fetul, bu katilliği iyi bir eylem olarak değerlendirmektedir. Turgut Özal’ın öldürülmesi, Tunagür tarafından Fetul’a havale edilmiştir. Ama ona direktif nereden gelmiştir, işin bu tarafı henüz aydınlanmış değildir.

Fetul, Tunagür’ün henüz sır vermiş olmasa da kendisiyle ilgili çok şey biliyor olmasından rahatsızdır. Türkiye’ye Humeyni gibi döndüğünde kendisini asıl kimliğiyle tanıyanların ona ayak bağı olacağından endişelidir. Kasım Gülek zaten vefat etmiştir. Üzeyir Garih öldürülmüştür. Aydın Bolak da vefat etmiştir. O kadronun generallerinden kala kala bir Tunagür kalmıştır.

Kalp ve solunum yetmezliği teşhisiyle hastaneye yatırılır. Bir müddet sonra da iyileşir. Oğlu Mehmet Tunagür’ün bana anlattığına göre, taburcu olacağı için eşyaları hazırlanır. Hastaneden çıkmalarına artık dakikalar vardır. Son bir kere daha muayene etmek için doktorlar yanına girer. Tunagür onlar gidince tekrar yatağa düşer ve bir iki saat sonra da ölür.

Bu hastane son anda Hakan Fidan yetişmeseydi, Recep Tayyip Erdoğan’ın da ameliyat masasında kalacağı kesin olduğu rivayet edilen Sema Hastanedir. Yani, Fetul’un doktor kılığındaki infaz timini konuşlandırdığı yerdir. Şu tesadüfe(!) bakın ki, Fetul’un, Nur talebelerini istismar etme planında kendisine en büyük engel gördüğü Bediüzzaman’ın varislerinden Mustafa Sungur da aynı hastanede öl(dürül)müştür…

Yorumlar (7)
Günel 1 yıl önce
Allah Belanı Versin Resminden İblis Olduğu Anlaşılır Allahın Belası Kaçdane İblis Üyen Var Tük Halkında Hepsi Maskalanıp İnsanların Kafasın Zeherleyir İblisler Türk Halkın Lideri TURKUT ÖZALIDA FETÖ ZEHERLEDİ Şehid Etdi TURKUT ÖZAL NEDEN ŞU İBLİSLE ÇANLI EKRANDA GÖSTERDİLER SÜLEYMAN DEMİREL TANSU ÇİNLER EÇEVİT HEPSİ FETÖYLA Yanaşı Çok Zor Sual Gerçekdende Fetönun İblis Olduğun Bilmirdilermi FETÖ GİBİ İBLİSDEN LİDERLER NEDEN KORKUP ANLAMIRAM SANKİ FETÖ KİMSE SÖZÜNE BAKMASA ŞEHİD EDİR ALLAH KORUSUN BİLMEDİYİMİZ SİRLER ÇOK ÇOK KERİP ERDOĞANI ÖLDÜMEK PLANI 15 Temuz Ayında Oldu Şu Plan Alınmadı Fetö BELEDİYE SEÇKİLERİ İLE ERDOĞANA ZARBE VURDU GERÇEKDE ZOR UMARIM FETÖ ÇEBHENİ KULANIR ÇEBHE BİR ANLIĞ 4 Belediye Kazandı Kimsenin Ağlına Gelmez Oyun Secki Mentekesinde Oyları Deyişmek Fetö Üçün Çoçuğ Oyunçağı Gibi Bir İş Allah Belanızı Versin Allah Türk Halkın İblislerden Korusun Maskalanmış Fetöçular Hepiniz Katilsiniz ŞEHİDLERİN KATİLİ
Vatan 1 yıl önce
Recep Tayyip Erdogana Fetöcü diyenlerin dili.kopsun. fetonun isini bitiren oyununu bozan Tayyip Erdogandir....asıl simdi gercek fetoculer meydanda asıl Fetöcü chpkk dir.şu an hepsi Tayyibe karsı.birlesmisler.
Günel 1 yıl önce
Fetö İblisi Amerkanın Kuklası Oldu Amerka Fetö Ölsede Yaşayır Gibi Keleme Vereçekler Kim Bilir Belkede Ölüb Fetö İblisi Kaçdane Maskan Var Dünyade Olan Liderler Virüsuna Bulaşıp Hayatda Bilemediyimiz Çok Sirler Var Fetö İblisin Üyeleri Bütün Ölkede İşleyir Fetö Gibi İbluse Sirler Aparır Fetönun Elinden Tek Kötülük Gelmez İyilikde Yapıb Dövlet İçine Kader Sızılar Allah Belanı Versin İki Üzünü İnsanlar Hep Görür CORONE VİRUSUN AMERKA İBLİSİ TRANPIN FETÖNUN ELERİ İLE YAPILDI NÜVE SİLAHI İLE HAVANIDA İNSANLARIDA ZEHERLEDİLER TARİK KENDİNİZE LENET OKUYAÇAĞ İBLİSLER
Yildiz32 1 yıl önce
Akepe ile aynı yatağa girmiştir 10 yıl. Hepiniz oradaydınız
Guzide 1 yıl önce
Erdoğan fetoyla birlikmis gibi gorunmeseydi bugun onlarin sonunu getiremezdi. Ülkene dön çağrısıda bir oyundu. Erdoğan Erbakan'ın öğrencisi fetoyu sevmez. Zaten fetoyu kasdedip ilk bunların işini bitirecegiz diyerek niyetini belli etmistir.
M c 1 yıl önce
İbni belam bauralar ölmedi yaşıyor
gurbuz 1 yıl önce
iyide bunlar ispatlı mı.yani ıspat edilirse fetonun işi tamamen biter.millet,yanı hala fotoyu suçsuz sanıp peşinden giden masumlar da kurtulur.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?