banner5

banner29

İşte yerli otomobilin logosu!

Türkiye'nin yerli otomobilin hareket halindeyken çekilen görüntüleri paylaşıldığı anda büyük bir heyecan uyandırdı. Videoda, kamera kadrajının otomobilin iç mekanını gösterdiği sırada, direksiyonun üzerinde aracın logosu ilk kez belirerek gün yüzüne çıktı.

Gündem 26.12.2019, 20:49 26.12.2019, 21:02
İşte yerli otomobilin logosu!

Tüm ülkenin merakla beklediği yerli otomobilin detayları, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu tarafından kısım kısım paylaşılmaya devam ediliyor.

Yerli otomobilin, Cumhuriyetin kuruluş yılına vurgu yapmak amacıyla akşam 19.23'te ilk kez hareket halindeyken görüntüleri servis edildi. Görüntülerde eskort eşliğinde Osmangazi Köprüsü üzerinde ilerlediği görülen yerli otomobilin direksiyonunda bir ayrıntı daha tespit edildi.

Logo ilk kez görüntülendi

TOGG tarafından resmi Twitter hesabından yapılan videolu paylaşımda, kamera kadrajının yerli otomobilin iç mekanında olduğu sırada direksiyon üzerinde bulunan logo ortaya çıktı.

İç içe geçmiş şekilde T,O,G ve G harfleri

İlk kez gün yüzüne çıkan ve merak edilen detaylardan biri olan yerli otomobilin logosunda iç içe geçmiş şekilde T,O,G ve G harfleri bulunuyor. Logonun kim ya da kimler tarafından tasarlandığı ise henüz bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?