banner30

banner29

Joe Biden'dan flaş 'İstanbul Sözleşmesi' açıklaması!

ABD Başkanı Joe Biden'dan Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararını hakkında son dakika açıklaması geldi. Biden yazılı açıklamada 'Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi’nden ani ve gerekçesiz olarak çekilmesi hayal kırıklığı yaratmaktadır.' ifadelerini kullandı.

Gündem 21.03.2021, 18:34
Joe Biden'dan flaş 'İstanbul Sözleşmesi' açıklaması!

Türkiye'nin, bu topraklarda aile ve toplum değerlerimizi yozlaştırıcı bir baskı aracı olarak kullanılmaya başlanan İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesi sonrası tepkiler gelmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı kararı ile Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden ayrılması ABD'de de rahatsızlık uyandırdı.

BIDEN: HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI

ABD Başkanı Joe Biden yaptığı yazılı açıklamada "Türkiye’nin, kadına karşı şiddet artarken İstanbul Sözleşmesi’nden ani ve gerekçesiz olarak çekilmesi hayal kırıklığı yaratmaktadır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
a.y. 4 hafta önce
Demek ki doğru yoldayız
Tayyip Hayret 4 hafta önce
Ülkemi hain üreten yer yaptılar. Sıra ibnelik üniversitesi ne mi geldi

Kadına taciz ve eza ya hapis kati le idam cezası verelim. Nasıl az alıyor CİNAYETLER... İbne yetiş tirmekle kadın cinayeti durur mu. Nikahı ayaklar altına alan nikahı yok sayan evli iflah olmaz. Olmamalı. Çocukları sokağa atıp zevk yapmak idama mahkum olmaktır. Ad
Asalım
BEŞTEPELER FATİHİ 3 hafta önce
Türkiye'ye hayal kırıklığı yarattı diyorsun ama bu yasa hakkında tek kelime konuşulmasının bile yasak olduğu Rusya'ya karşıda şapka çıkartıyorsun, gücün bize yetmeyecek artık karşında Demirel gibi Ecevit gibi kuklalar yok şimdi karşında çoğunluk olarak desteklenen Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan var ve onunla bilek güreşi yapmaya kalkma.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?