banner29

Kaftancıoğlu açıkladı! Talimatı partim verdi...

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun'a ait ikametgah olarak kullanılan meskenin fotoğrafının çekilmesi talimatını partisinin verdiğini açıkladı.

Gündem 22.04.2020, 15:07
Kaftancıoğlu açıkladı! Talimatı partim verdi...

Canan Kaftancıoğlu; aralarında CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'ın da bulunduğu üç kişinin 21 Nisan 2020 saat:12.50 sıralarında Prof. Dr. Fahrettin Altun'un ikametgah olarak kullandığı meskene gitmesi ve Suat Özçağdaş'ın meskenin fotoğrafını çekmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

“İlgili arsaya Suat Özçağdan gitmiştir, yine gidecektir”

Sabah'ta yer alan habere göre, Canan Kaftancıoğlu, CHP ilçe başkanının görevini yaparak ve partisinin talimatıyla inşaatın olduğu arsayı kontrol etmek için gittiğini belirterek, "Suat Özçağdaş yine gidecektir" ifadelerini kullandı.

Türkmen: "Yazıklar olsun sizin çukur siyasetinize"

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Canan Kaftancıoğlu'nu eleştirerek, "Ne bir haneyi dikizleme ahlaksızlığınızı ne de bu alçaklığa sahip çıkma hatta meydan okuma hadsizliğinizi anlamak mümkün! Konu provakatif olduğu kadar planlı programlı gözüküyor ama hukukun da diyeceği var elbet! Yazıklar olsun sizin çukur siyasetinize" ifadelerini kullandı.

Pehlivan: "Suat Özçağdaş, emniyetteki ifadesinde fotoğraf çektiğini kabul etti"

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan da; CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'ın Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde cep telefonunu çıkararak Fahrettin Altun'un ikametine yönelik fotoğraf çektiğini kabul ettiğini açıkladı.

Pehlivan; "Evin fotoğrafını çektiğiniz, uyarıldığınız, kaçtığınız ve yakalandığınız doğru! Emniyetteki ifadenizde fotoğraf çektiğinizi kabul ettiğiniz doğru! Kaçak inşaatların kontrolü sizin göreviniz zaten değil! CHP'li İBB'nin görevi!! Üsküdar'da röntgencilik siyasetine asla izin vermeyeceğimiz Doğru!" ifadelerini kullandı.

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş, Altun'un evini fotoğrafladı!

Aralarında CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'ın bulunduğu üç kişinin Fahrettin Altun'un ikametgahına geldikleri, Suat Özçağdaş'ın cep telefonunu çıkararak ikamete yönelik fotoğraflama yapmaya çalıştığını tespit edildi.

Suat Özçağdaş'ın; Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü Koruma Büro Amirliği'ne bağlı polislerin uyarısı üzerine daha sonraki günlerde tekrar gelerek fotoğraflama yapacaklarını söylediği tespit edildi. Koruma Büro Amirliği'ne bağlı polislerin Suat Özçağdaş ve iki kişiye bekleme ihtarı yapmalarına rağmen araçlarına binerek uzaklaştıkları öğrenildi.

Kaynak: Yeniakit

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
Çebhe Kaftançıoğlu İblis Endiselerin Geyindiler Elerinde Hakaret Silahıda Var Yeni Plan Ne Akp İnsanların Üzerine Yürümek Sonrada Derbe Yapmağmı Kaftançıoğlu Deli Divane Olup Çebhe Oy Kan Kayıp Edir Onunla Bağlı Şo Yapmağa Hazırlaşıplar Allah Sizi Gibi İblisleri Yok Etsin
Günel 1 yıl önce
Kaftançıoğlu Kadın Olduğun Unudup İblislerle Yürüyür Gezi Olayında Üzün Bağlayıp İnsanların Ekmek Yerlerine Daş Atırdı Kaftançıoğlu Bütün Şunları Ne Tez Unutdun Endiseni Deyişmisen İmamoğlun Çebhenin Sağ Sol Kolu Olmusan Umarım Bir Gün Kol Kanad Açdığın Kanadlar Kırılaçağ Habishaneye HDP Yandaşlarınızın Yanına Gedeçeksiniz
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?