banner5

banner29

Karacaahmet Mezarlığı'nda intihar

İstanbul'da banka çalışanı, arkadaşlarına ve ailesine attığı mesajların ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda intihar etti. Şahsın, intihar mektubunda "Bu ağır yük için üzgünüm" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Gündem 05.04.2019, 23:33 06.04.2019, 01:39
Karacaahmet Mezarlığı'nda intihar

Karacaahmet Mezarlığı'nda İntihar Eden Şahsın Geride Bıraktığı Not Yürek Yaktı

İstanbul'da bir şahıs, ailesine ve arkadaşlarına intihar edeceğini haber verdikten sonra Karacaahmet Mezarlığı'nda intihar etti. Şahsın evinde bıraktığı intihar mektubunda "Bu ağır yük için üzgünüm" yazdığı öğrenilirken, cenaze sağlık ekiplerince hastane morguna kaldırıldı.

ARKADAŞLARINA VE AİLESİNE İNTİHAR EDECEĞİNİ SÖYLEDİ

Adının G.D. olduğu öğrenilen ve bankada çalışan bir adam, ailesi için evine bir intihar mektubu bırakarak evden çıktı. Şahıs, arkadaşlarına da bir mesajlaşma uygulaması üzerinden intihar edeceğine dair mesajlar iletti. Daha sonra Karacaahmet Mezarlığına gelen şahıs, burada kendisini silahla kafasından vurarak intihar etti.

"BU AĞIR YÜK İÇİN ÜZGÜNÜM"

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Şahsın olay yerinde hayatını kaybettiği anlaşılırken, yapılan incelemede bölgede 2 silah bulundu. İntihar eden şahsın son zamanlarda hayatında olumsuzluklar yaşadığı öne sürüldü. Ayrıca ailesine bıraktığı intihar mektubunda da "Bu ağır yük için üzgünüm" ifadelerini kullandığı öğrenildi. Şahsın cenazesi Haydarpaşa Numune Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?