banner30

banner29

Karamollaoğlu: Yüzde 10'a muhtaç hale gelecekler!

Saadet Partisi lideri Temel karamollaoğlu Yüzde 50+1 tartışmalarına yönelik, "Yüzde 40'ı fazla söylemişler, AK Parti yüzde 10 barajına muhtaç hale gelecek." dedi.

Gündem 02.10.2019, 16:01
Karamollaoğlu: Yüzde 10'a muhtaç hale gelecekler!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmasında Yeni Ekonomi Programı'na ilişkin, "Ekonomimiz uçuşa geçmiş, havada da nereye ineceğini bilemiyor" dedi. Karamollaoğlu"Sayın bakan kimi ikna etmeye çalışıyor? İsraftan vazgeçmeniz gerekiyor. Üretim artmadan işsizlik oranı düşmez. Türkiye’nin ekonomide reforma değil anlayış değişikliğine ihtiyacı var. Kendileri gibi düşünmeyenlerin hepsi hain. Sizin karşınıza geçenler size düşman olduğu için değil sorunlarını çözemediğiniz için karşısınıza geçiyor.  İnsanlar borçla ev, araba aldılar, hacca gittiler, düğüne gittiler. Borca dayalı bir ekonomi çökmeye mahkûmdur" şeklinde konuştu. 

AK PARTİ YÜZDE 10'A MUHTAÇ HALE GELECEK

Karamollaoğlu, yüzde 50+1 tartışmalarına da değinerek, "Yüzde 40'ı fazla söylemişler, AK Parti yüzde 10 barajına muhtaç hale gelecek. Bir kişiye bütün yetkileri verirseniz halkın iradesini yansıtamazsınız" ifadesini kullandı.

Yorumlar (3)
tugo 2 yıl önce
..yaHU... ha bire söylüyorum: Şu dedeyi birisi uyandırsın artık...
Mete yüce 2 yıl önce
Temel beyin gönlü neler istiyor ama göbelirmi bilmem, yaşı itibarıyle
kenan 2 yıl önce
bu kafayla sen gezecek sokakta bulamayacaksın memlekette. devam et aynı kafayla..
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?