Kebapçıdan çıkmayan Şirin Payzin 'kurban kesmeyin' dedi

Televizyoncu Şirin Payzin, Kurban Bayramı'nda ibadet için kesilen hayvanlarla ilgili yaptığı yorum bir kez daha tepki çekti.

Kebapçıdan çıkmayan Şirin Payzin 'kurban kesmeyin' dedi

Kurban Bayramı'nın gelmesiyle birlikte 'kurban' karşıtları harekete geçti. Kurban ibadetine karşı çıkan isimler arasında bu yıl televizyoncu Şirin Payzin da yer aldı.

Sahibinden kaçarak gözden kaybolan bir boğanın haberini paylaşan Payzin, "Aferin boğa... Hayvan kesmek yerine parayı ihtiyacı olan çocukların eğitimine harcamak gibi büyük bir sevap var mı.." ifadelerini kullandı.

'KEBAPÇI ŞİRİN' TEPKİSİ

Şirin Payzin'in bu sözlerine takipçilerden tepki üstüne tepki geldi. Bazı kullanıcılar, Şirin Payzin'in kebapçılarda çekilen fotoğraflarını paylaştı.

Ensonhaber

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 00:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
L. Yenüncü
L. Yenüncü - 11 ay Önce

Sanki kurban kesmeyenler çocukların eğitimine ne kadar yardım ediyor? Ayrıca çocukların eğitim alırken beslenebilmeleri de mühim bir konu. Kurban bayramında yedikleri etlerin gelişimlerine katkıda bulunması söz konusu olabilir.

Ali BULUT
Ali BULUT - 11 ay Önce

Kurban kesmeyin diyen dinden çıkmıştır onu destekleyeninde ondan farkı yoktur ya açıkça ben zaten müslüman değilim diyeceksin yada İslam dinini bütün emirleri ile kabul edeceksin

SIRADAKİ HABER

banner5