banner29

Kemalist yazar Çalgüner: İmamoğlu, küresel üst aklın kontrolündeki yerel masonik...

Kemalist yazar olarak tanınan ve dikkat çekici tespitlere imza atan Tahir Çalgüner, Dipdalga adlı web sitesine verdiği röportajda CHP'nin İBB Adayı Ekrem İmamoğlu hakkında çok çarpıcı ifadelerde bulundu.

Gündem 13.06.2019, 13:39 13.06.2019, 14:09
Kemalist yazar Çalgüner: İmamoğlu, küresel üst aklın kontrolündeki yerel masonik...

Kemalist yazar ve akademisyen Tahir Çalgüner, dipdalga'ya verdiği röportajda gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.

Çalgüner, Siyasal İslamcılar ile Batıcı sermaye baronlarının ortak projelerini, Türkiye’nin siyasi büyük resmi içinde yorumlayarak; “İşaret edilen yere değil, parmağın ucuna bakan toplumlar, laboratuvar şartlarında imal edilen steril  demokratik ortamlarda  yaşamaya ve köleleşmeye  mahkumdur” dedi.

CHP SEÇMENİ AKILLI OLMALI

Çalgüner, Ekrem İmamoğlu bağlamında; Türkiye ithal siyaset dizayncılarının çizdiği  yol haritasını çıkmaz bir  yola benzeterek, CHP seçmeninin akıllı olması, kendine gelmesi ve  dolduruşa  gelmemesi gerektiğinin altını çizdi.

Çalgüner, dipdalga'ya verdiği röportajın devamında şunları söyledi:

“CHP tabanının çoğunluğu maalesef ümmetif bir seçmen güruhu haline getirildi. Bu noktada, diğer partilerden aslında hiçbir farkı kalmadı.

Geçen Genel seçimlerde Dersim’li Kemal, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Abdullah Gül adını sinsice ve gizliden gizliye gündeme getirmiş ancak parti içi muhalefet ve şezlongcu  KEMALİST seçmenin hışmından inim inim korktuğu için kerhen Muharrem İnce’yi aday göstermişti.

Sonrasında ise;  Gülensever Abdullah Gül’ün adı tedavülden kalktığı için; yerine bir dublör arayışına girilmişti. Üst akıl düşündü taşındı ve  en sonunda, CHP’ye önceden yerleştirilen ve uykuya yatırılmış Ekrem İmamoğlu’nun adı, Kemal’in kulağına fısıldandı. O da tıpış tıpış gereğini yaparak, adayımız Ekrem İmamoğlu’dur dedi. Olay budur.

Zaten Kılıçdaroğlu da, Genel Başkanlığa aynı yol ve güç tarafından önü açılarak getirilmemiş miydi?

Ekrem, İngiliz merkezci, küresel üst aklın kontrolündeki yerel masonik bir taşeron derneğinin meyvesidir. Kendi de zaten bunu biliyor.

İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerinin, sanki bir Türkiye seçimi havasında ve algısında geçmesini sağlayan PİAR ve parlatma ekibinin amacı;  

Bu sevgi pıtırtıcığı çocuğu Türk halkına o kadar sevdirmek, günün birinde, FETÖ’nün yumurtladığı kuluçka merkezi olan Abdullah Gül-Bebecan Partisi ile CHP’nin ortak Cumhurbaşkanı adayı göstermek,  necip seçmen güruhunun  seve seve ve tıpış tıpış hatta zorlukta çıkarmadan sandığa gidip, bu çocuğa oy vermelerini kolaylaştırmaktır…

Bu numarayı yiyen yedi ve halen daha yemeye devam ediyorlar. Ancak her şeyin farkında olan, azınlıkta olsa da, nitelik sahibi bir seçmen kitlesi ise, bunu yemedi. Kemalistler ise zaten teyakkuzda.

Ey Y-CHP seçmeni!

Söyle bakalım şimdi… Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu kime vereceksin bu gazla?

Az biraz düşün, biraz da kaşın bakalım!

Abdullah Gül’e mi, yoksa yine şapkadan çıkarılan ”sevgi pıtırcığı tavşan  Abdullah Gül’e” mi? ’’

Yorumlar (2)
celal 2 yıl önce
CHP'nin başına da bela olur bu Ekrem ileri de!
Cevdet 2 yıl önce
Iyi rol yapan tam bir profesyonel biri.Tesadüf olamaz.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?