Kenan İmirzalıoğlu, Türk ordusuna 'işgalci' diyenlere tokat gibi cevap

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yaptığı açıklamada Türk ordusuna 'işgalci' diyenlere tokat gibi bir cevap verdi.

Kenan İmirzalıoğlu, Türk ordusuna 'işgalci' diyenlere tokat gibi cevap

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Suriye Milli Ordusu ile Fırat'ın doğusundaki terör unsurlarını temizlemek için başlattığı 'Barış Pınarı Harekatı'na sanat camiasından destek mesajları gelmeye devam ediyor. "Kim Milyoner Olmak İster"in başarılı sunucusu ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, "Kahraman ordumuz yine cephede. Barış için ve sınırlarımızı terör unsurlarından temizlemek için. Özellikle böyle sınırdışına çıktığında Mehmetçiğimiz, kalbimiz hep onlarla atıyor. Temennimiz, duamız görevlerini tamamlayıp sağ sağlim vatanımıza dönmeler." şeklinde açıklama yaptı.

İŞGALCİLER KENDİLERİ GİBİ ZANNEDİYORLAR BİZİ

Açıklamalarına devam eden İmirzalıoğlu, "İşgalci diyenler kendileri gibi zannediyorlar bizi ama o onların densizliğidir. Türk Ordusu orada barış için var, terörür sınırlarımızdan temizlemek için var. Türk Ordusu asla işgalci değildir. Onlar kendi yaptıklarını bize yakıştırmaya çalışıyorlar. Ordu cephedeyse siyaset bitmiştir. Sağı solu kalmaz. Yüreğimiz Mehmetçiğimizle atar." diyerek tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5