banner29

Kılıçdaroğlu'na yumurtalı saldırı! Konuşması sırasında...

Cumhuryet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde konuşma yaptığı sırada yumurtalı saldırıya uğradı.

Gündem 07.09.2019, 23:11 07.09.2019, 23:26
Kılıçdaroğlu'na yumurtalı saldırı! Konuşması sırasında...

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde belediye önünde toplananlara seslendiği kendisine birkaç yumurta fırlatıldı. Yumurtalar Kılıçdaroğlu'na isabet etmedi.

BİR KİŞİ GÖZALTINDA

Yumurtalı saldırı sonrası, olayla ilgili olarak bir kişi polis tarafından gözaltına alınarak Kuşadası Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Yapılan araştırma sonunda yumurtalı saldırıyı gerçekleştiren kişinin 40 yaşındaki İrfan Ö. olduğu belirtildi.

“KİMSE BENİ YOLUMDAN GERİ DÖNDÜREMEZ”

Yumurtalı saldırıdan sonra konuşmasına devam eden Kılıçdaroğlu, “Kimse beni yolumdan geri döndüremez. Bu ülkenin insanlarına güveniyorum. Adalet duygusuna güveniyorum. Hangi baskıyı kururlarsa kursunlar. Ben sorunları dile getirdikçe birileri rahatsız oluyor. ‘Kılıçdaroğlu niye böyle konuşuyor’ diyorlar. Ben alın teri dökenlerin sorunlarını her ortamda her düzlemde dile getireceğim. Başka şeyler yapacaklar ne yaparlarsa yapsınlar mücadele edeceğiz. Her kentte huzurun ve bereketin olduğu güçlü bir Türkiye inşa etmek için mücadele edeceğiz. Huzur içinde yaşayacağız” diye konuştu. Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasından sonra ilçeden ayrıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?