banner29

Kılıçdaroğlu'ndan Engin Özkoç'a destek!

Gazeteci Abdulkadir Selvi, bugünkü köşesinde Meclis'teki izlenimlerini aktararak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik edep dışı sözler sarf eden Engin Özkoç'a destek verdiğini belirtti.

Gündem 11.03.2020, 09:50
Kılıçdaroğlu'ndan Engin Özkoç'a destek!

Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Erdoğan’a skandal sözlerle yüklenen Engin Özkoç’a karşı şaşırtmayan tavır sergiledi. Abdulkadir Selvi, bugünkü köşesinde Meclis'teki izlenimlerini aktararak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı  Erdoğan'a yönelik sözleriyle Engin Özkoç'a destek verdiğini kaydetti.

İşte yazının ilgili bölümü:

Meclis'e Özkoç ile geldi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un Meclis'te kavgaya neden olan sözlerinden sonra, Kılıçdaroğlu'nun Meclis'teki grup toplantısına nasıl geleceğini merak ediyordum. O nedenle CHP Genel Başkanı'nı grup salonunda değil, kuliste bekledim. Kemal Bey, yanında Engin Özkoç'la birlikte geldi grup toplantısına. Bu açık bir destek olarak yorumlandı. Böylece bir kez daha Kılıçdaroğlu'nun, Engin Özkoç'un üslubundan dolayı rahatsız olduğu iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Daha önce Kılıçdaroğlu'nun “Şahsıma ve partimize hakaret edildiğinde aynı kelimelerle ve misliyle yanıt verilecek” diye talimatı olduğunu yazmıştım.

"Erdoğan'a bana karşı kullandığı sözleri kullanarak cevap verdi"

Kemal Bey, “Erdoğan'ın bana yönelik olan, burada söylenmesi mümkün olmayan belli cümleleri kullanarak bana hakaret etmesini asla kabul etmiyorum! Kendisine de hiçbir cevap vermedim. Grup Başkanvekilimiz aynı cümleleri kullanarak cevap verdi” sözleriyle bunu doğruladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle siyasette gerilime neden olan CHP'li Engin Özkoç'a Kılıçdaroğlu'ndan destek geldi.

Yorumlar (1)
Günel 13 ay önce
Tebi Ki Destek Duraçağ Çebhenin Sevimlisi Çebhede Eklağ Yok Lidere Bayrağa Vatana Sevgi Yok Olsa Ağızlarından Çıkan Sözün Menasın Anlarlar Çebhe Türk Liderine Hakareti 83 Milyon İnsana Hakaretdi Türk Halkı Şuna Göz Yumur Çünkü Korkular Çebheden Çebhe İblisi Oyuna Getiren Zaten İblis Çebheden Korkur Çünkü Yandaşları Pusatla Her Kesi Yaralayır Çebhe Ele Çökeçeki Heç Özüde Anlamayaçağ Babaçan Davudoğlu Çebhenin Kayığın Özlerine Teref Çekeçek Çebheden Kayığdan Yere Düşüb Boğulanlar Babaçana D.Gülle Yaklaşaçağ
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?