banner29

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımındaki büyük gaf! İşte detaylar...

Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün akşam saatlerinde yaptığı bir paylaşımda, "Saraydaki tabloyla, Türkiye’deki gerçek arasında 180 derece fark var” ifadelerini kullanarak, sefalet görüntüleri paylaştı. Görüntülerin Uçankuş TV'nin özel haberinden alınmasının anlaşılmasının ardından akıllarda soru işaretleri oluştu. Kılıçdaroğlu'nun paylaşımda kullandığı kişi, UçanKuş TV’nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı sahtekar/dolandırıcı ekipten birisiydi...

Gündem 14.01.2021, 20:22 14.01.2021, 23:08

Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam bir tweet attı ve Tweet’inde “Saraydaki tabloyla, Türkiye’deki gerçek arasında 180 derece fark var” deyip sefalet görüntüleri paylaştı.

Ardından görüntülerdeki sözde sefalet görüntülerinin gerçeği yasıtmadığı ortaya çıktı. Çünkü  5.saniyedeki ilk görüntüde verilen, güya çöpten ekmek toplayan, zavallı olarak lanse edilen dilenci, UçanKuş TV’nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı sahtekar/dolandırıcı ekip’ten birisiydi.

UçankuşTV'nin haberinde de, .“Acaba bilmeden, yanlışlıkla mı bu görüntüyü almışlardı o videoya?..” Düşündük, bu imkansızdı!.. Bu sahtekar/dolandırıcı kadını, bilmeden videoya koymaları. Çünkü bu görüntüler UçanKuş TV’nin özel haberiydi. Ve doğal olarak haberin ne olduğu bilerek alınmış olmalıydı!.. (Aslında sahtekar/dolandırıcı dilenci, rolünü çok iyi oynuyordu, herhalde o kare çok cazip geldi birilerine!.. Halbuki yaşlı ve fakir taklidi yapıp, yolda geçen insanları avlıyorlardı.)Şimdi günlerce konuşulacak bir skandal ortaya çıktı." ifadeleri kullanıldı.

Peki bu skandala kim göz yumdu? 

Kemal kılıçdaroğlu'na bunu kim yaptı? Nasıl yaptı?

UçankuşTV

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?