banner30

banner29

Kılıçdaroğlu Şam'a davet edildi!

Esed'in gazetecilerinden en tanınanı ve Esed'e en tutkun olanı Nihad Sabeh Twitter'dan yaptığı patlaşımda "Müttefikimiz Kılıçdaroğlu'nu Şam'da misafir etmek istiyoruz" dedi.

Gündem 04.03.2020, 23:05 04.03.2020, 23:22
Kılıçdaroğlu Şam'a davet edildi!

Türkiye, Suriye'de 34 Türk askerinin şehit edilmesinin ardından 'Bahar Kalkanı' kapsamında sürdürdüğü operasyonlarını devam ettirirken Esed'in bir numaralı medyacısı olan Nidal Sabeh, Kılıçdaroğlu'nu Şam'a konuk etmek üzere davet etti. Sabeh, "Türk muhalefetinin lideri, yani müttefikimize binlerce selam olsun. Onu Şam'da misafir etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.
Esed'in medyadaki önemli temsilcilerinden olan Sabeh, İmamoğlu'nun belediye başkanı olması üzerine 'zafer bizimdir' paylaşımı yapmıştı.

Türkiye, Suriye'de 36 Türk askerinin şehit edilmesinin ardından 'Bahar Kalkanı' kapsamında sürdürdüğü operasyonlarını devam ettirirken Esed'in bir numaralı medyacısı olan Nidal Sabeh, Kılıçdaroğlu'nu Şam'a konuk etmek üzere davet etti.

Esed'in bir numaralı gazetecisi Nidal Sabeh, Türkiye'de yapılan en son belediye seçimlerinde İmamoğlu ile ilgili bir tweet paylaştı. Twitter hesabından İmamoğlu'na 'Müttefiklerimiz' diye hitap eden Lübnanlı Sabeh, "Müttefiklerimiz Türkiye'nin tüm büyük şehirlerini kazandı. Bu Türkler ve Araplar için bir zafer" dedi.

'Esed'in müttefiki CHP'

Esed'in şebbihalarından olan Sabeh, "Erdoğan rejimi düştüğünde Cumhuriyet Halk Partisi'ni yani müttefiklerimizi ziyaret edeceğiz. Sonra da en iyi ilişkiler kuracağız" açıklamasında bulundu.

Sabel, son olarak hayranı olduğu Kılıçdaroğlu'nu konuk etmek istediklerini ifade ederek, "Türk muhalefetinin lideri yani müttefikimize binlerce selam olsun. Onu Şam, Abu Dabi, Kahire ve Mekke'de misafir etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Esed, Kılıçdaroğlu'nu tarifsiz bir sevinçle takip ediyordur

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu'nun kendi halkını katleden Esed'i eleştirmeyip, Türkiye'yi eleştirmesine sert tepki gösteren Erdoğan, ''Esed, Kılıçdaroğlu'nu tarifsiz bir sevinçle takip ediyordur, darbeci Hafter alkışlayarak dinliyordur'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Günel 1 yıl önce
Kılınçlaroğlu Esedle Rusla Birleşip Erdoğanı Lider Koltuğundan Yendirmek İsteyir Sonrada Bütün Türk Düşmenleri Türküyede Gezeçekler Esed Rusun Gözü İstanbulda 1725 Çi İlde Pyotur Vesiyet Edir İstanbulu Sahip Olan Böyük Şah Olaçağ Umarım Şu Şah Kılınçlaroğludu Vatanı İstanbulu Esede Rusa Satıp Pyoturun Vasiyetin Yerine Yetireçek Çebhe Zaten 4 Belediyeni Bir Anlığa Aldı Fetoçu Destekçilerin Kömeyi İle İndi Nöbe İstanbul Ve Erdoğan Türk İsmin Kürd İsmi İle Deyişeçek Kılınçlaroğlu Çebhe Lider Koltuğunda Demirçioğlu İstanbul Belediyesinde Olaçağ Umarım Planları Şu Türk Halkına Ne Kalaçağ Düşmenlere Baş Eymek Kalaçağ Türk Halkı Neçe Lider Deyişdi Ama Erdoğana Olan Sayğısızlığ Olmadı Neden Çünkü Erdoğan Atatürk Gibi Lider Dim Dik Düşmen Karşısında Olup Atatürk Gibi Lider Kaşki Türk Halkın Neftin Kazın Çıkarıp Milletine Vererdi Düşmenlere Möhtaç Etmezdi Türk Halkın Erdoğan Atatürk Gibi Liderin Burakdığı Düşmenlerlede Ulaşır Neft Kaz Üçün Düşmenler Min Oyun Oynayır Erdoğan Gibi Lider Dostnan Düşmenle Ulaşır Çok Zor Türk Lideri Olmağ Üçün Lider Sert Kanun Kabul Etmeli
Günel 1 yıl önce
Kılınçlaroğlu Hepterle Kardaşdımı Çok Benzeyirler Marak Edirem Çebhe Türk Halkına Ne Yapıbki Onu Peyğenbere Benzediler Astafula Kılınçlaroğlu Belediyeleri Bir Dekikede Çokertdi Kılınçlaroğlu 130 Deputatın Sayı Hep Eyni Ama Böyük Belediyeleri Kazandı Şunlar Normal Deyil Çebhenin Arkasında Kim Var Erdoğanın Türk Halkın Çok Düşmenleri Var Yutupda Birinin Sözlerin Duydum Türküye Parçalasın Dağılsın Düşmenlere Möhtaç Olsun Taki Erdoğan Getsin Erdoğanı Türküyeni Sevmeyen İnsanların Başına Daş Düşsün Ben Azeriyem Türklerden Çok Bizler Türküyeni Sevirik Çünkü Bizim Kardaşımız Çanımız Gören Gözümüzdüler
Günel 1 yıl önce
Get Esedin Kuçağında Otur Esed Siz Çebheden Bir Şey Almamış Savaşı Saklamaz Çebheden İstanbulu Bize Ver Dese Çebhe Seve Seve Vatanın Satar Çebheni Bir Şey Düşündürür Erdoğan İktardan Getsin Şunun Üçün Vatanın Bayrağın Satar
Sadık Yılmaz Bulut 1 yıl önce
Bir gazetecin daveti ile giderse yanlış yapar.
Gazeteci gelsin Türkiye'de röportaj yapsın
Günel 1 yıl önce
Kılınçlaroğlu Şama Getmek Üçün Şu Deveti Behane Edip Şama Gedir Dostu Esedle Planlar Yapaçağ Çebhe Esedden Neden Kopmur Esed Eli Kana Bulanmış Katil Rusun Köpeği Rus Ne Dese Esed Onu Yapaçağ Çebhe Siz Kimsiniz Ki Savaşı Bitiresiniz Dövlet Lideri Yapabilmediyin Siz Yapırsınız Şu Güçü Kimden Almısan Fetodanmı Yoksa Tranpdan Çebhe Türk Olduğun Unudup
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?