banner29

Kısa çalışma ödeneği yattı mı? KÇÖ ödemeleri başladı mı, ne zaman? Şubat ayı işsizlik maaşı ne zaman yatacak 2021?

Kısa çalışma ödeneği Şubat ayı ödemeleri ile ilgili son dakika açıklaması Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan geldi. Bakan Selçuk ödeme tarihleri ile ilgili detayları paylaştı. Peki, kısa çalışma ödeneği (KÇÖ) ne zaman yatacak? Şubat ayı işsizlik maaşı ne zaman yatacak? KÇÖ ödemeleri başladı mı, ne zaman? Şubat ayı işsizlik maaşı ne zaman yatacak 2021?

Gündem 05.03.2021, 13:00
Kısa çalışma ödeneği yattı mı? KÇÖ ödemeleri başladı mı, ne zaman? Şubat ayı işsizlik maaşı ne zaman yatacak 2021?

Koronavirüs ekonomik tedbirleri kapsamında bir süredir kısa çalışmada olan iş yerlerinde belirtilen çalışanlara aylık olarak KÇÖ ödemesi yapılıyor. Ödeme tarihleri her ay Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından açıklanıyor. Şubat ayına ilişkin kısa çalışma ve işsizlik ödeneği ödemelerinin tarihi belli oldu.

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ (KÇÖ) NE ZAMAN YATACAK?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şubat ayına ilişkin kısa çalışma ve işsizlik ödeneği ödemelerinin 5 Mart'ta hesaplara yatırılacağını duyurdu.

ŞUBAT AYI İŞSİZLİK MAAŞI NE ZAMAN YATACAK?

Bakan Selçuk, yaptığı yazılı açıklamada, "Şubat ayına ilişkin kısa çalışma ve işsizlik ödeneği ödemelerini 5 Mart 2021 tarihinde hesaplara yatıracağız. IBAN bilgileri bulunmayan vatandaşlara da PTT üzerinden ödeme yapılacak" dedi.

Yorumlar (1)
Sadettin 3 hafta önce
Subat ayi yattımi nakdi destek
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?