Koç Üniversitesi, Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu'nu fakülteden attı!

CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Koç Üniversitesi'ndeki görevine son verildiğini duyurdu.

Koç Üniversitesi, Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu'nu fakülteden attı!

Geçtiğimiz günlerde HaberTürk'te Didem Arslan Yılmaz'la yaşadığı tartışmanın ardından Türkiye'nin gündemine oturan ABD'de yaşayan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, CNN Türk canlı yayınında Koç Üniversitesi'nin görevine son verdiğini açıkladı.

'TÜRKİYE'DE ÇOK ŞANSLISINIZ' DEMİŞTİ

HaberTürk canlı yayınında Prof Dr. Mehmet Çilingiroğlu, “Göğüsünüz ağrısa 20 bin dolar. Hastalar hastaneye gidemiyor, Türkiye’de siz çok şanslısınız. Allah devletimizden razı olsun” ifadelerini kullanmıştı. Programlarının sonuna doğru Çilingiroğlu, sözünün kesildiğini belirterek programdan tartışmalı bir şekilde ayrılmıştı.

BENİ ATSAN NE OLUR ATMASAN NE OLUR?

Bugün CNN Türk canlı yayınına bağlanan Çilingiroğlu, yayın esnasında Koç Üniversitesi'ndeki görevine son verildiğini öğrendi. Koç Üniversitesi'ne seslenen Çilingiroğlu, ''Kimseye ihtiyacım yok. Koç Üniversitesi'ne çok emeğim geçti. Beni atsan ne olur, atmasan ne olur.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 00:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Günel
Günel - 3 ay Önce

Habervaktı.com Sitesinden Vidyonun Ses Kapanmasın İndi Anladım Gerçekdende İnsanlarl Anlamağ Zor Doğru Danışana Hayatda Yer Yok Yalan Danışana Kapılar Açığ HZ.MUHEMMED (S.A) Güzel Söylemiş Zaman Geleçek Doğrulara Deyer Verilmeyeçek Yalanlara Deyer Verileçek Hemin Zamanda Yaşayırığ Yoksa SİTE YÖNETİÇİLERİDE KORKDU Vidyo Susdu HAYATDA ALLAHDAN BAŞKA KİMSEDEN KORKMAYIN DOĞRUNUN YANINDA OLUN YALANLARIN YANINDA OLMAYIN Doğru Danışanlar Hepisi Dışlanır Çok Üzüçü Hayatda Yaşayırığ VİRUS Bizim Kendimizik İçimizde Dışımızda Virus Hep Olaçak

Günel
Günel - 3 ay Önce

Amerka Çok Kötü Günde Amerka Profesoruda Haberlerde Söyledi İndi Onunda İşine Son Vereçeklermi Türküye Liderin Türkye Hükümeti İyidi Söyleyeni Hebs Edin Kurtarsın Bitsin Allah Allah İnsanların Kini Nifreti Neden Şu Kader Böyük TRANPA BENZEYEN İNSANLAR SİZİNDE VİRUSUNUZ KİN NİFRET Türk Profesoru Gerçek Türk Gibi Sözün Doğrusun Danışdı Çezası İşden Kovulmağ Oldu Çok Kötü Oldu AMERKANIN İsmidi İnsanlar Ne Zorluğlar Çekerek Para Kazanır Tranp Tranpa Benzer İnsanlar Müselmanları Sevmir Sanki Amerkada Yaşayanlar Lüks Hayata Yaşayılar Türk Halkın NEFTİ KAZI YOK Ekonimisi Nasıl İyi Olsun Türk Halkında İnsanları Para Düşündürür Profesorda Doğruların Kurbanı Oldu Allah Doğrunun Yanında Yalan Çok Yerimez

Günel
Günel - 3 ay Önce

Yazıklar Olsun Kötü Niyetli İnsanlar Kendinizi İşden Kovmasın Sebebin Her Kes Bilir Türk Halkın Durumun İyi Olduğun Söylemen İblisleri Üzdü ERDOĞAN Türk Halkın Lideri Söylediyiniz Sözler Ona Aid Onun Üçün Deli Divane Oldular TÜRK HALKINDA DURUMLAR KÖTÜ Söylese İdiniz İşden Kovulmazdınız Umarım Şu Kötülükün Arkasında ÇEBHE HDP Var Onlar İyi Söz Söyleyene Göz Dağı Veriler Allah Sizi Bildiyi Gibi Yapsın Profesorun Yapdığı Emek Kayıp Oldu Ne Yanı İnsanlar ÇEBHENİ HDP İyi Olduğun Söylemeli İyi Ne Yapıblar Ki İyi Söyleyeler Akşam TELE 1 Kanalında İMAMOĞLU Danışır İnsan Bakdığda Üzülür İnsan Şu Kader Küçülmez Bütün Her Yer Bizimdi Valilikler Belediyeler Hepisi Bizimdi Kokola Gelin Para Yardım Edin BİRLİKDE BAŞARAÇAĞIK Kanpanyası Yapıb HER ŞEY GÖZEL OLAÇAK Allah Allah Şu İnsanın Ağlı Bir Gedir Bir Gelir PARALARI NE YAPAÇAĞSAN HDP ELİ KANLI ORBİTE VEREÇEKSENMİ Bir Kisminde İyi Deye İnsanlara Bekşiş Edeçeksenmi İnsanları Aldatmağ O Kader Kolaydı Ki Çok Zor Hayatda Yaşayırığ İMAMOĞLU Ekonimi Kiriz İşsizlik Para Yok Deyir Sanki Paranı Ağaçda Ekiler Sonra Yığılar Türküyenin Kazı Nefti Kızılı Yerde Ekonimi Neçe Güzel Olsun 83 Milyon İnsanı Mürteçileri Saklayan Halk Ne Yapmalı TÜRKÜ TÜRK YAPAN MEZLUMA YARDIM ETMESİDİ ERTUĞRULAR OSMANLAR MEZLUMLARA YARDIM EDEREK DÜŞMENLERİ ÖLDÜREREK TARİKE İSMİ DÜŞDÜ ERDOĞANIN İSMİ HEP TARİKDE KALAÇAĞ ÇEBHE HDP İSTESEDE İSTEMESEDE ÇEBHENİN İSMİ ELİ KANLI HDP FETÖ İLE YANAŞI OLAÇAĞ

Osman42
Osman42 - 3 ay Önce

Sayın Mehmet Çilingiroğlu, Dik duruşundan dolayı seni tebrik ediyorum. Sizi Konya Üniversitelerinde görmek istiyoruz.

Fevzi Devrim
Fevzi Devrim - 3 ay Önce

Her ortamda sık sık "akıl ve bilim, akıl ve bilim" yaygarası yapanlara ne okdu?! Demek ki onların derdi, "akıl ve bilim" değilmiş! Sızı sahtekârlar sizi; İşte böyle maskeniz düşer!

SIRADAKİ HABER

banner5