Köpeği ezen doktora tepkiler dinmiyor

Köpeği ezen ve sonra yoluna devam ettiği belirtilen Doç. Dr. Birsen Ocaklı, sosyal medyanın gündeminde. İddiaya göre savcı Ocaklı'ya önce takipsizlik kararı verdi, görüntüleri izledikten sonra ise kararı iptal etti.

Köpeği ezen doktora tepkiler dinmiyor

İstanbul'da bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görevli Doç. Dr. Birsen Ocaklı’nın arabasıyla bir köpeğe çarparak kaçtığı iddia edildi.

Cumhuriyet'in aktardığı habere göre; Savcılık, Ocaklı’nın ifadesinin ardından önce takipsizlik kararı verdi. Suç duyurusunda bulunan ve takipsizlik kararının ardından savcıyla görüşen Eda Sarıbeyliler, kamera kayıtlarını izlemesini talep etti. Videoları izleyen Savcı, takipsizlik kararını iptal ederek şikayeti işleme koydu. Günün çoğu zamanını kampüs içerisinde geçiren Max adlı köpeğin öldüğü öğrenildi.

Twitter'da birçok kullanıcı, "#BirsenOcaklıTutuklansın" etiketi ile tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 20:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat güngör
Murat güngör - 1 ay Önce

Sen nasıl bir doktorsun ya sen sokakta yatan canlı kanlı hayvanı ezdin telef ettin ve birde arkana bile bakmadın sana biz çocuğumuzu nasıl getirelim he sen ve senin gibiler en ağır cezayı almalı ama bu ülke cezayı fakir fukaraya yedirir sende ortalıkta cirit atarsın sanada senin gibilerede sizi yargılamaya bu sistemde lanet olsun ALLAH seni bildiği gibi yapsın yazıklar olsun sana tükürülecek bir kadın bile değilsin sen.

Yusuf
Yusuf - 1 ay Önce

Kariyer yapmışsın ama insan olamamışsın

Sevgi burcak
Sevgi burcak - 1 ay Önce

Tıp konseyi sağlık bakanlığı derhal işlem yapmalı.savcilik harekete geçmeli.bu vahşi ve cani

SIRADAKİ HABER

banner5