banner5

banner29

Köpeği ezen doktora tepkiler dinmiyor

Köpeği ezen ve sonra yoluna devam ettiği belirtilen Doç. Dr. Birsen Ocaklı, sosyal medyanın gündeminde. İddiaya göre savcı Ocaklı'ya önce takipsizlik kararı verdi, görüntüleri izledikten sonra ise kararı iptal etti.

Gündem 03.07.2020, 20:12 03.07.2020, 20:23
Köpeği ezen doktora tepkiler dinmiyor

İstanbul'da bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görevli Doç. Dr. Birsen Ocaklı’nın arabasıyla bir köpeğe çarparak kaçtığı iddia edildi.

Cumhuriyet'in aktardığı habere göre; Savcılık, Ocaklı’nın ifadesinin ardından önce takipsizlik kararı verdi. Suç duyurusunda bulunan ve takipsizlik kararının ardından savcıyla görüşen Eda Sarıbeyliler, kamera kayıtlarını izlemesini talep etti. Videoları izleyen Savcı, takipsizlik kararını iptal ederek şikayeti işleme koydu. Günün çoğu zamanını kampüs içerisinde geçiren Max adlı köpeğin öldüğü öğrenildi.

Twitter'da birçok kullanıcı, "#BirsenOcaklıTutuklansın" etiketi ile tepki gösterdi.

Yorumlar (3)
Murat güngör 8 ay önce
Sen nasıl bir doktorsun ya sen sokakta yatan canlı kanlı hayvanı ezdin telef ettin ve birde arkana bile bakmadın sana biz çocuğumuzu nasıl getirelim he sen ve senin gibiler en ağır cezayı almalı ama bu ülke cezayı fakir fukaraya yedirir sende ortalıkta cirit atarsın sanada senin gibilerede sizi yargılamaya bu sistemde lanet olsun ALLAH seni bildiği gibi yapsın yazıklar olsun sana tükürülecek bir kadın bile değilsin sen.
Yusuf 8 ay önce
Kariyer yapmışsın ama insan olamamışsın
Sevgi burcak 8 ay önce
Tıp konseyi sağlık bakanlığı derhal işlem yapmalı.savcilik harekete geçmeli.bu vahşi ve cani
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?