banner30

banner29

Koronavirüs derdi varken İmamoğlu'nun gündemi çok farklı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Meclisi'nin aldığı beş kiralama ve tahsis kararı için belediyeye dava açtı.

Gündem 25.03.2020, 12:05
Koronavirüs derdi varken İmamoğlu'nun gündemi çok farklı!

Ocak ayında da İBB Meclisi'nin aldığı iki imar planı değişikliği ve bir kiralama ve tahsis kararına karşı dava açan İmamoğlu'nun yenileriyle birlikte İBB'ye açtığı sekizinci dava oldu.

İBB Meclisi'nin Şubat ayında aldığı 332, 333, 334, 335 ve 336 sayılı kiralama ve tahsis kararlarını iade eden İmamoğlu, AK Parti'li üyelerin ısrar kararı alarak direnmesi ve kararların kesinleşmesi üzerine, İstanbul 6. İdare Mahkemesi'ne başvurdu.

20 Mart'ta mahkemeye başvuran İmamoğlu, İBB Meclisi'nin 332, 333, 334, 335 ve 336 sayılı kararlarının yürütmesinin durdurulmasını ve iptalini talep etti.

Kaynak: Yeni Akit

Yorumlar (3)
tugo 1 yıl önce
...şaşırmadım...
Günel 1 yıl önce
İmamoğlununda Gözü Doymur Para Para Bene Para Getirin Virüs Bitsin Ne Olup Paran Bitdimi HDP Fetöçulara Az Para Ver Paran Kurtarmasın İnsan İmamoğluna Bakdığda Virüs Kapır Fetöçular Size Belediye Verip Paranı Tüketmeye Bak AKP Den Uzak Ol Virüsun Onlara Bulaşar İmamoğlu İkinçi Kere Belediye Olduğdan Sonra Türküyenin KRALI Gibi Kendin Aparır Kralığında Bitsin Belediyelığinde Türk Halkına İSTANBUL Belediyesin Parasından Yardım Et Yoksa Çebhe Kaftançıoğlu İzin Vermir Kaftançıoğluda KRALİÇADI UMARIM SONUNUZ İYİ OLMAYAÇAĞ
Günel 1 yıl önce
Kral Gelir Kaçın Bütün Yerler Benimdi Sizler Kimin Yarasın Sarımızınız Sadeçe Klınçlaroğlun Kaftançıoğlun Demirçioğlun Karamanoğlun Bir Birinizin Yarısın Sarayın Virüs Sizden Kaçar İmamoğlu HDP İnsanları İle Yalı Gederken ŞEHİD ANELERİ AÇI İÇİNDE İDİ İMAMOĞLU TÜRKÜYE DAĞILIR DAĞILSIN NE İŞİM VAR DÜŞMENLERE MÜHTAÇ OLUR OLSUN NE İŞİM VAR BENİM PARAM PULUM GELSİN TÜRKÜYEYE NE OLUR OLSUN NE İŞİM VAR ÇEBHEYE HDP HEÇNE OLMASIN SAVAŞDA OLANLARA NE OLUR OLSUN NE İŞİM VAR
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?