banner29

Koronavirüs ile ilgili dikkat çeken gelişme! Gizlice getirdiler...

Terör devleti İsrail, Çin'den dünyaya yayılan koronavirüs ile ilgili örnekleri gizlice toplayarak ülkesine getirdi.

Gündem 06.03.2020, 19:48
Koronavirüs ile ilgili dikkat çeken gelişme! Gizlice getirdiler...

İsrail, Çin'de ortaya çıkan ve bütün dünyayı etkisi altına alan ölümcül koronavirüsünün örneklerini gizlice toplayarak, ülkesine getirdi.

Haberi doğrulayan İsrail Yediot Aharonot gazetesi, hükümetin gizlice Japonya, İtalya ve diğer ülkelerden koronavirüsünü taşıyan iki paket getirdiğini söyledi.

Gazete, bu prosedürün amacının iki buçuk ay önce dünyayı sarsan virüs için bir aşı bulmak için araştırma yapmak olduğunu belirtti.

Yediot Aharonot gazetesi, gizlice İsrail'e getirilen paketlerin işgal ordusu tarafından Ramla'nın batısındaki Ness Ziona bölgesindeki biyolojik merkeze nöbetle nakledildiğini söyledi.

İSVİÇRE'DEN GETİRİLMİŞ

Virüslerin, İsrail'e 80 santigrat derecenin altında sıcaklıklar taşıyan özel paketlerle getirildiğini belirten gazete, “Perşembe günü, son gönderi İsviçre'den İsrail'e geldi ve İtalya da dahil olmak üzere birçok ülkeden dondurulmuş koronavirüsü örnekleri içeriyor" dedi.

İsrail Sağlık Bakanlığı da dün yaptığı açıklamada, ülkede koronavirüsüne yakalananların sayısının 16'ya çıktığı belirterek, "Koronavirüsünün yayılma korkusu on binlerce İsrailli'nin iki hafta karantinaya alınmasına neden oldu” denildi.

Dün de erken saatlerde, Fransa, Avusturya, Almanya, İsviçre ve İspanya'dan gelen turistlerin İsrail'e girişinin yasaklandığı açıklandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?