banner29

Koronavirüs PKK'lı teröristlere de bulaştı! Canlı bomba olmaya zorlanıyorlar...

Terör örgütü PKK, koronavirüs belirtisi gösteren teröristleri canlı bomba olması için zorluyor.

Gündem 27.03.2020, 16:30
Koronavirüs PKK'lı teröristlere de bulaştı! Canlı bomba olmaya zorlanıyorlar...

Dünyada birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs salgını, İran, Irak ve Suriye'deki PKK/PYD/PJAK mensubu teröristlerde de görülmeye başlandı.

Koşullardan dolayı teröristler arasında koronavirüs hızla yayıldı.

Koronavirüsün terör örgütünde yarattığı panik; teslim olan teröristlerin ifadeleri, ele geçirilen örgütsel dokümanlar ve teröristler arasındaki görüşmelere yansıdı.

Buna göre örgüt, virüsle enfekte olan militanlarını ilkel koşullarda kaderine terk ediyor.

CANLI BOMBA OLUN ZORMALASI

Koronavirüs belirtileri bulunan teröristlere tedavi olma şansı vermeyen terör örgütünün sözde yöneticileri, bu teröristleri canlı bomba eylemi yapmaya zorluyor.

TESLİM YA DA İNTİHAR

Teröristlerden birçoğu, Türk güvenlik güçlerine teslim olmayı ya da intihar etmeyi çare olarak görüyor.

HABERLEŞME, TOPLANTI YASAK

Korona bulaşma riskine karşı örgütün sözde yöneticisi konumundaki teröristler, önlem olarak toplantı yapmıyor. Sözde yöneticilerin sağlık birimleri, koronavirüs belirtilerini taşıyan teröristleri muayeneye kabul etmiyor.

Salgının, örgütte çözülmeye yol açmasından çekinen örgüt üst yönetimi, koronavirüse yakalanan teröristlerin gizli tutulmasını isteyerek bu konuda haberleşme yapılmasını yasakladı.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Onlar Zaten Virüs Elerinde Kan Var Ölsünler Bitsinler Neçe MEHMETÇİK ŞEHİD Etdiler Aneler Babalar Oğul Hesreti Çekerek Yaşayaçağ HDP Yandaşların Çanı Daşdan Virüs Yanlarından Keçer Geder Mesum İnsanlara Bulaşar Allah Onların Hepsin Virüs Etsin Esgerler Onlardan Kurtulsun Hayat Zor Zaten Dünya Matemde HDP Matem Etsin Açılar Yaşasın
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?