banner29

Koronavirüs Trump'ın etrafında dolaşıyor! En yakınında görüldü...

Donald Trump’a yakın olan ABD Gizli Servisi çalışanı bir kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı, öte yandan, hastanın 3 haftaya yakın bir süredir 'korumakla yükümlü olduğu kimseyle temas etmediği' açıklandı.

Gündem 23.03.2020, 13:57
Koronavirüs Trump'ın etrafında dolaşıyor! En yakınında görüldü...

Başlıca görevi ABD Başkanı ve ailesini korumak olan ABD Gizli Servisi (USSS) tarafından yapılan açıklamada, servis üyelerinden birinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtildi.

Bu sabah yapılan açıklamaya göre ayrıca, hastanın sağlık durumunun takip edildiği ve karantina altına alındığı belirtildi.

Öte yandan, hastanın ajansın diğer çalışanlarıyla ve korumakla yükümlü oldukları kişilerle yaklaşık 3 hafta boyunca temas etmediği de vurgulandı.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
TRANPIN YAKININDA VİRÜS OLMASIN REKLAM ETMEYİN TRANPIN YAKININ ÖLMESİ İLE DÜNYA DAĞILMAZ AMERKADA YAŞAYANLARIN HEPSİ VİRÜS OLSUN ONLARIN İNSANLARI DEYERLİ BİZİM İNSANLARIMIZ DEYERSİZMİ TRANP ÖLÜME GÜÇ GELER İBLİSİN KALBİN DAŞIYIR TRANPIN İNSANLARI ÖLSEDE ÜZÜ HEP GÜLÜR DÜNYADA OLAN ÖLÜM SAVAŞI ONUN UĞRUNDA DEYİL NÜFUZ AZALSIN EKONİMİ ÇOKSÜN MUTLUDU İBLİSLER HEP KÖTÜ İŞLERE SEVİNİLER
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?