banner29

Kudüs Mihmandarı Bülent Deniz anlatıyor: Nekbe nedir?

Habervakti.com Genel Koordinatörü, TV yapımcı ve programcısı Bülent Deniz, 2017 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi'nde düzenlenen programa katılmış ve verdiği konferansta Nekbe'yi anlatmıştı! Siyonist İsral rejiminin kurulduğu 14 mayıs 1948'in ertesi günü 15 Mayıs 1948 ''BÜYÜK FELAKET'' NEKBE ilan edilmişti. 72. yıldönümünde Nekbe'yi bir de Bülent Deniz'in anlatımından dinleyin.

Gündem 14.05.2020, 22:00 14.05.2020, 22:33
Kudüs Mihmandarı Bülent Deniz anlatıyor: Nekbe nedir?

Yurt içi ve yurt dışında katıldığı konferans ve programlarla Mescid-i Aksa'daki zulmü anlatan, yıllarca Kudüs'e yönelik turlar düzenleyip oradaki zulme birebir şahit olan ve sonrasında Siyonist İsrail rejimi tarafından "İsrail'in kamu güvenliğine tehdit oluşturduğu" gerekçesiyle Filisitn topraklarına 10 yıl giriş yasağı konularak deport edilen TV Proramcısı, Genel Koordinatörümüz Bülent Deniz, 2017 yılında Bursa Uludağ Üniversitesinde düzenlenen bir konferansta Filistinlilerin topraklarından zorla çıkarılıp göçe zorlandığı 'Nekbe' gününü anlattı.

"FİLİSTİN YÜZYILIN KERBELASIDIR!"

Filistinlilere yönelik süregelen zulmü canlı şahit olarak tüm detayıyla anlatan Deniz, dünden bugüne Filistin Davası'nı ve Siyonizm'in kirli ve kanlı emellerini tarihi perspektiften dile getirdi.

İŞTE O KONFERANS

Yorumlar (1)
yılmaz bay 1 yıl önce
Lal ile yazılmış tarihten başka tarih yoktur.inşAllah aya sofya camimiz acılaçak hocam
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?