banner29

Kuytul'un haber ajansı Elazığ'da provokasyona kalkıştı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik "diktatör" söylemleriyle hatırlanan Furkan Vakfı Kurucusu Alparslan Kuytul, deprem bölgesi Elazığ'a gönderdiği muhabiri ile henüüz yaraları yeni sarılmaya başlanan deprem bölgesinde al operasyonu peşine düştü.

Gündem 01.02.2020, 14:30 01.02.2020, 15:01

Furkan Haber adlı yayın organında görevli bir muhabirini deprem felaketinin yaşandığı Elazığ'da yaptığı çekim herkesi şaşırttı.

Devlet yetkililerinin depremden sadece saatler sonra bölgeye gittiği Elazığ'da algı oluşturmaya çalışan Furkan Haber muhabiri, vatandaşların sorun olmadığını dile getirmesine rağmen ısrarla sorun varmış gibi açıklamalarda bulunması 'pes artık' dedirtti.

ALGI OPERASYONU YÜRÜTMEYE ÇALIŞTILAR

AFAD ve Kızılay ile birlikte birçok gönüllü yardım kuruluşunun yaraları sarmaya çabaladığı Elazığ'da 5 dakikalık yayın yapan muhabir, yaptığı anonsta 'burada vatandaşlar mağdur ediliyor.' ifadelerini kullandı. Yaklaşık 600 bin nüfusa sahip Elazığ'da milyonlarca mağdurun olduğunu ifade eden Kuytul'un muhabiri yetkililerin mağdur vatandaşlar için seferberliğine gölge düşürmeye çalıştı.

Yorumlar (1)
Bir genç 2 ay önce
Hani ulan provokasyon. Dinledim ben. Adam yapmıyor provokasyon felan
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?