banner30

banner29

Mansur Yavaş'tan sokağa çıkma yasağı açıklaması

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sokağa çıkma yasağına ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Gündem 11.04.2020, 00:22
Mansur Yavaş'tan sokağa çıkma yasağı açıklaması

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 31 ilde alınan sokağa çıkma yasağı kararı sonrası yaptığı açıklamada "Ankara Büyükşehir Belediyemize bağlı Halk Ekmek fabrikamız iki gün boyunca üretim yapmaya ve bayiilere dağıtıma devam edecektir" dedi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 31 ilde alınan sokağa çıkma yasağı kararı sonrası Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan ilk değerlendirme geldi.

Halkı sakin olmaya davet eden Yavaş, “Kıymetli hemşehrilerim, Ankara Büyükşehir Belediyemize bağlı Halk Ekmek fabrikamız iki gün boyunca üretim yapmaya ve bayiilere dağıtıma devam edecektir. Lütfen panik yapmayın, endişe etmenize gerek yok, bu karar hepimizin sağlığı için. Merak etmeyin. Ankara Valiliği ile irtibat halindeyiz. Ekmek dahil tüm acil ihtiyaçlarınız için Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız. Lütfen evlerinize dönün, biz sizin için görev başında olacağız.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Anonim 1 yıl önce
Çebhe ne zamandan İyi oldu
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?