banner29

Mehmet Ceyhan'a Mason Rotary Kulübü'nden üstün hizmet ödülü

Salgın döneminin tartışmalı ismi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'a Masonların 'görünen yüzü' olarak bilinen Rotary Kulübü'nden "Meslekte Üstün Hizmet Ödülü" verildi. Aldığı ödülü duyuran Ceyhan hakkında, Kemal Özer çarpıcı ifadeler kullandı.

Gündem 04.05.2021, 15:29 04.05.2021, 15:47
Mehmet Ceyhan'a Mason Rotary Kulübü'nden üstün hizmet ödülü

Tam kapanma kararının ardından tepki alan isimlerin başında gelen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'a ilginç bir ödül geldi.

Kanal kanal gezen ve açıklamalarıyla tartışma konusu olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, masonların görünen yüzü ve uzantısı olarak bilinen Rotary Kulübü'nden "Meslekte Üstün Hizmet Ödülü" aldı.

Sosyal medya hesabından ödülü paylaşan Mehmet Ceyhan, "Beyoğlu Rotary kulübünden "Meslekte Üstün Başarı" ödülü" notunu düştü.

Son dönemde artan tepkilerin ardından Mehmet Ceyhan'a böyle bir ödül verilmesi dikkat çekti.

Halkı tehdit eden Bingür Sönmez'i hatırlattı

Öte yandan bu ödül, Rotary Kulübü'ne bağlantısıyla bilinen Prof Dr. Bingür Sönmez'i akıllara getirdi. Rotary Kulübü'nde 'hokkabazlık' yaptığı görüntülerin ortaya çıkmasıyla kayıplara karışan Bingür Sönmez, ekranlarda halka korku pompalaması ve "köpek gibi aşı olacaklar" tehdidiyle biliniyor.

BU ÖDÜLÜN İKİ MANASI VAR

Gerçek Hayat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Kemal Özer konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunarak, ''Bunun 2 mânâsı var 1- Aidiyet beyanıyla devlete ve millete mesaj verme ve meydana okuma 2- Sahiplerinden yedirmeyiz mesajı Bu millet ne masonlar ne rotaryenler, ne lionslar ne de bilmem hangi karanlık mahfile mensup kişileri gördü. Millet ve değerleri bâki bunlar ise çöptür.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Davut KARATAŞ 2 hafta önce
Masonik zihniyet batı ya sadece kopeklik yapar! İçimizde ne kadar hâin var güzel yurdumuzun!..
Yüksel Yılmaz 1 hafta önce
Üyesi bile olmadığı bir kulüpten gelen ödüle tepki göstereceğinize siz ödül verin. Mason değilsiniz diye almamazlık etmeyecektir merak etmeyin. Masonlar sahip çıkıyorsa siz bırakmayın siz sahip çıkın. Üyesi değil mason adam... Toplumu 1920'lere götüren tepkiler bunlar...
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?