banner30

banner29

Mehmet Ceyhan'dan kendisini eleştiren vatandaşa şoke eden cevap!

California Üniversitesi'nde çalışan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu maske açıklamaları nedeniyle Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ı eleştirdiği tartışmaya müdahil olan bir vatandaş karşılaştığı cevap karşısında şoke oldu. Ceyhan söz konusu vatandaşa "Bir de annene sor bakalım gerzek" ifadeleriyle cevap verdi.

Gündem 16.09.2020, 13:05
Mehmet Ceyhan'dan kendisini eleştiren vatandaşa şoke eden cevap!

Koronavirüs salgının başladığı günden itibaren devam eden maske tartışmalarına bir de Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu ile Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ınt artışma eklendi. Twitter'dan Çilingiroğlu, Mehmet Ceyhan'ın koronavirüsün ilk çıktığı dönem yaptığı maske açıklamasına atıfta bulunarak Ceyhan'a sataştı. Çilingiroğlu'nun yaptığı paylaşıma sessiz kalmayan Ceyhan, sert cevaplarla kendini savundu. Tartışmanın arasına giren bir vatandaş da Ceyhan'ın hışmına uğradı.

CEYHAN'A BÖYLE SATAŞTI

Çilingiroğlu, "Mehmet hocam önceden maske takılmasın diyenlerdendiniz? Şimdi takın diyorsunuz? Bilim mi değişti, sizmi anlayamadım? Yani bulaşıcı üst solunum yolu enfeksiyonlarında en basitinden maske takmıyorsunuz öylemi? Bu ne biçim enfeksiyon kontrolüdür? Hocam?" ifadelerinde kullanarak Ceyhan'a sataştı.

"SENİN GİBİ BİLİMİ GÖBEK ATMAK SANAN BİRİNİN MEZUNİYETİNE KATKIDA BULUNDUYSAM UTANIRIM"

Çilingiroğlu'nun paylaşımına gören Ceyhan, "Seni adam yerine koyup cevap yazmazdım ama, şunu söylemeliyim. Senin gibi olmayan ünvanlar kullanan, bilim adamlığından nasibini almamış, bilimi göbek atmak sanan birinin mezuniyetine katkıda bulunduysam, ondan utanırım sadece. Bilimle ilimin farkını oku." cevabını verdi.

CEYHAN'DAN VATANDAŞA ŞOK CEVAP

Ceyhan, kendisi hakkında Çilingiroğlu'na "Hocam benim anlamadığım, bu adamı kimse sevmiyor. Ve kimsede izlemiyor bu bunamış amcayı. İşin enteresan yani, bu kadar sevilmeyen bir adam,nasıl oluyorda bütün kanallar, programlar bu adamın kapısında sıraya giriyor." mesajı atan Cüneyt Ceylan isimli vatandaşa ''Bir de annene sor bakalım gerzek'' cevabını verdi.

Yorumlar (2)
Efsu 10 ay önce
Bilimci gecinenler bu isten cok rant sagladilar ne virusun bitmesini isterler nede masmeyi cikarmamizi
Hüseyin 10 ay önce
Mehmet Ceyhan seviyesini çok güzel ortaya koymuş.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?