banner29

Mehmet Ceyhan hakkında suç duyurusu: Yaptığı terör suçu

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan hakkında Antalya Terör ve Örgütlü Suçlar Savcılığında dilekçe verildi.

Gündem 06.05.2021, 13:24 06.05.2021, 14:08
Mehmet Ceyhan hakkında suç duyurusu: Yaptığı terör suçu

5G Virus News Platformu yöneticisi ve Noel Baba Derneği Başkanı Muammer Karabulut, Terör ve Örgütlü Suçlar Cumhuriyet Savcılığına verdiği dilekçede;  Şüpheli sıfatı ile Mehmet Ceyhan’ın “söz konusu sürecin başından bu yana gerek yazılı ve sözlü medya gerekse sosyal medya kanalları vasıtasıyla birtakım açıklamalarda bulunmuştur. Şüphelinin açıklamaları detaylı bir şekilde incelendiğinde Alenen Nitelikli Hakaret Suçu ve Halk Arasında Korku ve Panik Yaratmak Amacıyla Tehdit Suçu’ nun” işlendiğine ilişkin belgeler ve TV’deki  görüntüleri delil olarak yer aldı.  

Hakkında suç duyurusu bulunan şüpheli Mehmet Ceyhan’ın yaptığı açıklamaların, günümüz itibariyle Covid-19 salgınının toplum üzerinde yaratmış olduğu ekonomik, psikolojik ve sosyolojik yıpratıcılığına olumsuz yönde katkı sağlamasına sebebiyeti ile verildiği söylendi.  

Ayrıca şüpheli yapmış olduğu açıklamalarında gerekli bilimsel faz çalışmaları tamamlanmayan, yayınlanmayan aşı analizi raporlarının dayanak olduğu aşılama faaliyetine destek vermektedir. Ancak aşı faaliyeti kanuna aykırı olarak Acil Kullanım Onayı (AKO) ile çıkarılmıştır. Bu husus gerek kanuni zemini gerekse hukuki yargılama süreçlerinin tamamlanmamış olması nedeniyle henüz aydınlatılmamıştır. Hal böyle ki kendisi aşılamaya açıkça destek veren ve aşılama faaliyetlerine yönelik haklı çekincelerini dile getiren kişilere karşı eleştiri sınırlarını aşarak, “Vatan Hainliğinden fazlası vardır eksiği yoktur” suçlamasında bulunmuştur.

Açılan dava ile ilgili açıklama yapan Muammer Karabulut’da henüz faz çalışmaları tamamlanmayan, güvenilir bilimsel sonuçları olmadığından ruhsatı bulunmayan ve  yasal bir zemini bulunmadığından dolayı da Acil Kullanım Onayı (AKO) ile ne idiğü belirsiz konumda olan aşılar için, bir bilim insanının halkı tehdit ederek korkutmasının karşılığı bilim yapmak değil resmen terör faaliyetlerdir.” dedi.  

Davacı olduğu Mehmet Ceyhan’ın hayatındaki tüm ilişkilerinin mercek altına alınması gerektiğini söyleyen Muammer Karabulut, başından itibaren söylüyoruz, karşımızda ilk önce bilimsel olarak açıklanmaya mahkum izole edilmemiş bir virüs var. Ve ispatlanmayan bir virüsün pandemisi ile karşı karşıyayız. Ama Mehmet Ceyhan tamamlanmayan açı çalışmaları ve olmayan yasal zeminde, “Mutant virüs gerçekten çok sayıda gebenin ölümüne ve birçoğunda karnındaki bebek ile birlikte kaybına yol açıyor….Mutant virüs problemi ortaya çıkmadan önce biz gebelere, gebelik sonrasına aşılama önerirken, şimdi mutlaka özellikle gebeliğin ilk 3 ayı bittikten sonra hemen aşılanmalarını istiyoruz” diyebiliyor. Bunun karşılığı da insan soykırımına kadar gidebileceğini belirtti.

Yorumlar (16)
sahte bilim düşmanı 1 ay önce
çok iyi yapmış şikayet eden arkadaş
ahmet duman 1 ay önce
yaptığı çirkeflik bence de.
Pala 1 ay önce
Bu vatana bu millete olmadık yalan dolan şeyleri zorlamaya devam ediyor bunun aynı fetö gibi Ermeni olduğu ve baglantılarının ne kadar bu ülkeye ve millete düşmanlar olduğu açıklanmalıdır tvlerde millete korku baskı zorlama papağan gibi cırlayan bir hainsin sen
yeloğlu 1 ay önce
Mason olduğu ortaya çıktı.Yani Küresel Çetenin elamanı olduğu deşifre oldu.
Oğuz Göktürk 1 ay önce
Yaptıklarının hesabını halka vericek. Kim bilir hangi ülkenin uşağı? Bu sene zenginliğine zenginlik kattı. Sağlığımızı düşündüğü filan yok.
Halk 1 ay önce
İnşaAllah bu adam gereken ceza verilir bu adamın yüzünü görmek istemiyorum
Sivaslı 1 ay önce
Adam tv ye çıktığı ben tvyi kırasım geliyor deli ediyor beni hayattan soğuttu beni çıkarmayın kardeşim adam resmen yaşama sevincimi aldı
Mehmet Demsöz 1 ay önce
Ceyhan'ın kimin maşası olduğu 50 sene sonra anlaşılır ama iş işten geçmiş olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?